Wakacje pod chmurką? Jakie są dziś ceny pobytu na polu namiotowym, czy zdarzają są takie strzeżone i które z nich polecamy – Stefan Czerniecki, nasz dziennikarz podróżnik, przedstawi subiektywny ranking pól namiotowych i doradzi, jak się przygotować do wakacji pod namiotem.

Redaktor naczelny „Codziennej” Tomasz Sakiewicz opowie romantyczną bajkę o tym, czym jest prawdziwa miłość.

Naturopatka Justyna Pietrzykowska w czasie trwającego sezonu czereśniowego opisze właściwości tego pysznego owocu i kłopoty, jakie mogą mieć jego zwolennicy. Zajrzymy na mundial, gdzie nasz fotoreporter obserwuje polskich kibiców. Piotr Łuczuk zabierze nas ponownie w świat „Gwiezdnych wojen”.

A ja zapraszam do lektury niecodziennej polemiki filmowej. W najbliższy weekend premiera amerykańskiej komedii o kobiecych kompleksach pt. „Jestem taka piękna!”. Nie liczy się rozmiar w biuście, pasie i biodrach, ważne jest to, jak myślimy o sobie. „Jestem taka piękna!” może się nam wydać banalną komedią, a jednak pokazuje ona, jak kobiece kompleksy, hamując pewność siebie, wpływają na nasze życie. Co nie zmienia faktu, że po wyjściu z sali kinowej kobiety wciągną brzuch i pobiegną do lustra, by poprawić makijaż.

Polecamy gorąco weekendowy numer „Codziennej”! Cena sobotnio-niedzielnego wydania to 2,99 zł.