Przy okazji meczu Polska-Senegal trzymamy kciuki za... Krystynę Jandę. Internet kipi od śmiechu!

Pamiętacie, jak Krystyna Janda z pogardą wypowiadała się niedawno o polskich kibicach? Mówiła o nich: mania, irracjonalny obłęd i przekonywała, że... nie chce zwycięstwa Polski w Mundialu. Dziś to jej swoje wpisy dedykują internauci: "Oto ja! Ten polski, durny kibic, który 'dostaje zupełnie irracjonalnego obłędu', z którym Pani 'nie dałoby się wytrzymać'...!" Zobaczcie, jak wygląda kibicowanie naszym.

zdjęcie ilustracyjne, polscy kibice
fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Polscy kibice przy "byle sukcesie" dostają "jakiegoś irracjonalnego obłędu i manii wielkości", a polskiego zwycięstwa w Mundialu "nie dałoby się wytrzymać"- stwierdziła niedawno Krystyna Janda. Owe wiekopomne słowa padły w studiu TVN24.

CZYTAJ WIĘCEJ: Janda nie chce zwycięstwa Polski w Mundialu! A o polskich kibicach mówi: mania i irracjonalny obłęd

Aktorka utyskiwała wówczas:

Mówię o polskich kibicach, którzy przy byle sukcesie dostają po prostu jakiegoś irracjonalnego obłędu i manii wielkości. Ja tego nie mogę słuchać. 

Następnie dodała:

To zwycięstwo [w mundialu] jest dla mądrych. Ja po prostu nie mogę... myślę, że gdybyśmy zwyciężyli, to nie dałoby się wytrzymać już dalej w tej euforii zwycięstwa.

Dziś Polacy odpłacają jej pięknym za nadobne: 

Tymczasem ta "ohydna" kibicowska rzeczywistość, którą z takim zapamiętaniem krytykuje Janda, wygląda tak:

I choć taki obrót spraw może przyprawić zdruzgotaną aktorkę o jeszcze większe ciśnienie, Polacy w Moskwie uprzejmie donoszą:

 

 Źródło: niezalezna.pl, Twitter

 

#internauci #Krystyna Janda #mundial

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo