Tomasz Sakiewicz w Spale: Pan Bóg w tym roku dał nam dużo ważnych uroczystości

/ Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

- Ten zjazd jest tak ważny, ponieważ zbieg dat i okoliczności jest wyjątkowy. 25 lat od reaktywowania "Gazety Polskiej", 10-lecie portalu Niezalezna.pl, 5 lat TV Republika. A to wszystko w 100-rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Pan Bóg w tym roku dał nam dużo ważnych uroczystości - powiedział podczas otwarcia XIII Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz.

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Tomasz Sakiewicz otworzył XIII Zjazd Klubów "Gazety Polskiej" w Spale.

Jak zaznaczył, ten zjazd jest tak ważny, ponieważ zbieg dat i okoliczności jest wyjątkowy.

W tym roku obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości. Mamy również 25 lat od reaktywowania "Gazety Polskiej", 10-lecie portalu Niezalezna.pl, 5 lat TV Republika

- powiedział. Sakiewicz wykazywał zarazem, że jednym z zadań Klubów "GP" jest cieszenie się polską niepodległością, co jest możliwe przez pojawianie się w najmniejszych miejscowościach. 

Redaktor  naczelny "GP" przypomniał, że wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe i jest to ogromny wysiłek, "również dla nas".

Dzięki naszej aktywności mamy wpływ na ich wynik

- dodał, mówiąc również o reformach wydawnictw: "GP" i "GPC" oraz portalu niezalezna.pl, które w "ciągu roku przeszły gruntowną przemianę". 

Chcemy również zbudować program, który będzie odpowiedzią na ataki na Polskę - Poland Daily. Bez Was to się nie uda

- zaznaczył.

Możemy robić rewolucje w internecie, ale musicie robić ją z nami. Obok portalu Niezalezna.pl, który przyciąga miliony czytelników, potrzebujemy waszego zaangażowania

- podkreślił Tomasz Sakiewicz.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts