W jakich strojach zagramy na mundialu?

Czekamy na pierwszy mecz biało-czerwonych / twitter Jakuba Kwiatkowskiego, rzecznika PZPN

  

Poznaliśmy kolory strojów, w jakich zagrają reprezentanci Polski w meczach grupowych na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Z Senegalem i Kolumbią gramy tradycyjnie na biało-czerwono, z kolei w ostatnim meczu wychodzimy cali na biało.

W meczu z Senegalem Polacy wyjdą na boisko w białych koszulkach i czerwonych spodenkach. Strój bramkarza będzie w kolorze czarnym, a znaczniki rezerwowych - w purpurowych.

Na spotkanie z Kolumbią znów zaplanowano białe koszulki i czerwone spodenki, ale strój bramkarski będzie w kolorze zielonym. W kolorze brązowym będą znaczniki rezerwowych.

Zmiana nastąpi na mecz z Japonią. Będzie to trzeci mecz, w jakim podopieczni Adama Nawałki zagrają w białych koszulkach, ale pierwszy, w którym założą do tego białe spodenki. Znaczniki dla rezerwowych będą żółte.

Jeżeli Polacy wyjdą z grupy, na każdy kolejny mecz kolory strojów będą przygotowywane indywidualnie. Zależą one od koloru strojów przeciwnika czy koloru strojów sędziów. Wszyscy na boisku muszą się od siebie odróżniać. Mamy nadzieję, że biało-czerwone i białe trykoty przyniosą szczęście naszym reprezentantom. Pierwszy mecz już we wtorek!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Uwaga na burze z gradem

/ pixabay

  

W sobotę Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami z gradem dla wszystkich powiatów województwa Podlaskiego.

W czasie burz na tym obszarze prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy słaby grad.

Wystąpienie zjawisk IMGW prognozuje w przedziale czasowym od godz. 13.30 do godz. 21.30. Ryzyko pojawienia się burz wynosi 80 proc.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia oznacza, że istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą spowodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Należy spodziewać się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w tym obszarze, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zaleca się ostrożność i śledzenie komunikatów IMGW

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl