W jakich strojach zagramy na mundialu?

Czekamy na pierwszy mecz biało-czerwonych / twitter Jakuba Kwiatkowskiego, rzecznika PZPN

  

Poznaliśmy kolory strojów, w jakich zagrają reprezentanci Polski w meczach grupowych na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Z Senegalem i Kolumbią gramy tradycyjnie na biało-czerwono, z kolei w ostatnim meczu wychodzimy cali na biało.

W meczu z Senegalem Polacy wyjdą na boisko w białych koszulkach i czerwonych spodenkach. Strój bramkarza będzie w kolorze czarnym, a znaczniki rezerwowych - w purpurowych.

Na spotkanie z Kolumbią znów zaplanowano białe koszulki i czerwone spodenki, ale strój bramkarski będzie w kolorze zielonym. W kolorze brązowym będą znaczniki rezerwowych.

Zmiana nastąpi na mecz z Japonią. Będzie to trzeci mecz, w jakim podopieczni Adama Nawałki zagrają w białych koszulkach, ale pierwszy, w którym założą do tego białe spodenki. Znaczniki dla rezerwowych będą żółte.

Jeżeli Polacy wyjdą z grupy, na każdy kolejny mecz kolory strojów będą przygotowywane indywidualnie. Zależą one od koloru strojów przeciwnika czy koloru strojów sędziów. Wszyscy na boisku muszą się od siebie odróżniać. Mamy nadzieję, że biało-czerwone i białe trykoty przyniosą szczęście naszym reprezentantom. Pierwszy mecz już we wtorek!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kara więzienia dla b. prezydenta Tarnobrzega. W tle łapówka

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere.com/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

  

Na rok i cztery miesiące więzienia skazał dziś Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu b. prezydenta tego miasta Grzegorza Kiełba. Sąd uznał go winnym przyjęcia korzyści majątkowej w wysokości 20 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny.

Decyzją sądu Kiełb ma także sześcioletni zakaz pełnienia funkcji kierowniczych w jednostkach administracji rządowej i samorządu terytorialnego oraz zapłacić 15 tys. zł grzywny i ponad 3 tys. zł kosztów sądowych.

Sąd zaliczył oskarżonemu prawie 5 miesięcy aresztu na poczet kary pozbawienia wolności.

Uzasadnienie wyroku, podobnie jak mowy końcowe stron, odbyło się za zamkniętymi drzwiami. Chodzi o występujące w procesie dowody z klauzulą tajności "poufne".

Oskarżony w dniu rozpoczęcia procesu zgodził się na podawanie jego danych osobowych i publikację wizerunku.

Prokuratura oskarżyła Kiełba o przyjęcie 20 tysięcy złotych łapówki w związku z procedowaniem zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w mieście.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl