Prezydent Duda w szatni Polaków. "Jesteśmy gotowi" - usłyszał. Zobacz WIDEO

Andrzej Duda odwiedził w szatni polskich piłkarzy / screen z filmu Facebook, https://www.facebook.com/andrzejduda/videos/2191911764159052/

  

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził polskich piłkarzy w szatni po wygranym 4:0 meczu towarzyskim z Litwą. Duda zapewnił o wsparciu narodu dla biało-czerwonych, a trener Adam Nawałka zameldował gotowość drużyny do bojów na rosyjskiej ziemi.

Andrzej Duda poproszony został o słowa otuchy dla piłkarzy, ale dość szybko zreflektował się:

- "Słowa otuchy po 4:0? Dziękujemy!" - przyznał, a po chwili dodał: -  "Trzymamy kciuki oczywiście, tak jak mówiłem, gdy spotkaliśmy się w Juracie. Dziękujemy za bardzo ładny mecz,  nic tylko trzymać kciuki za powtórkę takich wyników za kilka dni. Cieszę się, że panowie jesteście wszyscy tacy zmotywowani. Widać, że jest dobry duch w drużynie. My możemy tylko trzymać kciuki, a w gorszej sytuacji jest pan trener".

Po tych słowach wywołany do tablicy poczuł się Adam Nawałka. Selekcjoner reprezentacji Polski podkreślił, że kadra jest w stu procentach gotowa do rywalizacji na mundialu.  - "Nie no, skąd? Z taką drużyną, z takim zapleczem? Jesteśmy przygotowani w każdych warunkach" - ripostował Adam Nawałka. - "Gramy, walczymy dalej" - powiedział na koniec trener Nawałka, a w szatni rozległy się brawa.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wpadł 45-latek. Kontrabanda zabezpieczona

/ malopolska.policja.gov.pl

  

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zabezpieczyli tytoń bez skarbowych znaków akcyzy oraz alkohol niewiadomego pochodzenia. 45-latek, który zajmował się nielegalnym procederem, usłyszał zarzuty karno-skarbowe. Oprócz odpowiedzialności karnej grozi mu również wysoka grzywna.

Kryminalni ustalili, że w garażu na terenie posesji przechowywane są wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Policjanci odkryli kto zajmuje się tym procederem. Okazało się, że jest to 45-letni mieszkaniec Wolbromia. Podczas przeszukania garażu, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli około kilograma tytoniu, ponad dwadzieścia cztery tysiące papierosów bez akcyzy. Ponadto policjanci ujawnili 107 butelek z alkoholem niewiadomego pochodzenia. Alkohol został zabezpieczony i będzie poddany szczegółowym badaniom, które wykażą jakie jest jego stężenie i czy nie był skażony.

Według szacunków straty Skarbu Państwa z tytułu uszczuplenia należności podatkowych w tym przypadku wynoszą ponad dwadzieścia osiem tysięcy złotych.

Kilka dni wcześniej tj. 15 maja br. na jednym z targowisk kryminalni zabezpieczyli 520 papierosów różnych marek.

Pamiętaj! Spożywanie alkoholu niewiadomego pochodzenia zwiększa ryzyko zatrucia toksycznymi związkami. W wielu przypadkach wystawiamy na próbę nasze zdrowie, a nawet życie

- alarmuje policja.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl