Prezydent Duda w szatni Polaków. "Jesteśmy gotowi" - usłyszał. Zobacz WIDEO

Andrzej Duda odwiedził w szatni polskich piłkarzy / screen z filmu Facebook, https://www.facebook.com/andrzejduda/videos/2191911764159052/

  

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził polskich piłkarzy w szatni po wygranym 4:0 meczu towarzyskim z Litwą. Duda zapewnił o wsparciu narodu dla biało-czerwonych, a trener Adam Nawałka zameldował gotowość drużyny do bojów na rosyjskiej ziemi.

Andrzej Duda poproszony został o słowa otuchy dla piłkarzy, ale dość szybko zreflektował się:

- "Słowa otuchy po 4:0? Dziękujemy!" - przyznał, a po chwili dodał: -  "Trzymamy kciuki oczywiście, tak jak mówiłem, gdy spotkaliśmy się w Juracie. Dziękujemy za bardzo ładny mecz,  nic tylko trzymać kciuki za powtórkę takich wyników za kilka dni. Cieszę się, że panowie jesteście wszyscy tacy zmotywowani. Widać, że jest dobry duch w drużynie. My możemy tylko trzymać kciuki, a w gorszej sytuacji jest pan trener".

Po tych słowach wywołany do tablicy poczuł się Adam Nawałka. Selekcjoner reprezentacji Polski podkreślił, że kadra jest w stu procentach gotowa do rywalizacji na mundialu.  - "Nie no, skąd? Z taką drużyną, z takim zapleczem? Jesteśmy przygotowani w każdych warunkach" - ripostował Adam Nawałka. - "Gramy, walczymy dalej" - powiedział na koniec trener Nawałka, a w szatni rozległy się brawa.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ogromne zamieszanie wokół Jachiry! Dorota Kania pyta: Co będzie, gdy dostanie się do Sejmu?

zdjęcie ilustracyjne / Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

  

Umieszczenie skandalizującej blogerki i „artystki” Klaudii Jachiry na listach wyborczych Koalicji Obywatelskiej cały czas jest szeroko komentowane zarówno przez internautów, jak i publicystów. Tymczasem Dorota Kania w całym tym zamieszaniu stawia kluczowe pytanie. Co będzie, gdy ona dostanie się do Sejmu?” - pyta dziennikarka.

Nie milkną echa umieszczenia na listach wyborczych Koalicji Obywatelskiej Kaudii Jachiry. Prezentując zatwierdzone przez Radę Krajową PO listy Grzegorz Schetyna w sposób szczególny przedstawiał i dziękował niektórym kandydatom. Wśród wyróżnionych w ten sposób osób znalazła się właśnie Jachira. Czym szczególnym zasłużyła się formacji Schetyny? Zasłynęła głównie dzięki serii nagrań, w których w prymitywny sposób atakuje  Prawo i Sprawiedliwość oraz prezesa Jarosława Kaczyńskiego.
[polecam:https://niezalezna.pl/284276-kim-jest-skandalistka-klaudia-jachira-ktorej-osobiscie-dziekowal-grzegorz-schetyna ]
 
Kojarzona z Nowoczesną Klaudia Jachira otrzymała trzynaste miejsce na liście. To ona stoi za serią nagrań o prezesie Jarosławie Kaczyńskim, w których przestrzega Polaków przed jego rządami. Teraz będzie ona walczyć o miejsce w Polskim Sejmie.
[polecam:https://niezalezna.pl/213740-gwiazda-jachira-powraca-jak-zwykle-w-quotwielkimquot-stylu]

Dorota Kania na Twitterze zadała niezwykle istotne pytanie w tej sprawie:

No dobrze, TT śmieje się z p. Jachiry, ale co będzie, gdy ona dostanie się do parlamentu? Czym się będzie zajmować?
- pyta dziennikarka.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Trzeba przyznać, że niektóre sugestie były dość... pomysłowe.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl