Kinga Gajewska odkryła "miękkie podbrzusze" sztabu Jakiego. I... strzeliła sobie w kolano

Poseł PO Kinga Gajewska przyszła w sukurs Annie Mierzyńskiej, zwolenniczce totalnej opozycji, byłej pracownicy biura posła Roberta Tyszkiewicza z PO, która zdecydowanie nie ma dobrej passy. Mierzyńska zasłynęła ostatnio wywołaniem akcji #ToMyBoty, która odbiła się jej solidną czkawką: "musiała" zablokować swoje konto na Twitterze. Gajewska wzięła się bronić koleżanki, sama wystawiając się na cios...

By Adrian Grycuk [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], from Wikimedia Commons

Jak pisał portal niezalezna.pl, o Mierzyńskiej zrobiło się głośno kiedy w sieci pojawiło się wideo, na którym kobieta pilnuje, żeby nikt postronny nie przedostał się do środka na otwarte spotkanie PO z obywatelami.

Jednak na co dzień była współpracownica posła Tyszkiewicza „słynie” z różnorakich, jak to sama określa, analiz. Polegają one na śledzeniu informacji w internecie, w tym sieciach społecznościowych i wyciąganiu coraz bardziej dziwacznych wniosków.

W jednym z ostatnich „badań” Mierzyńska opisuje swoją teorię spiskową i przekonuje, że „wszystkie mocno aktywne boty” w ramach kampanii na prezydenta Warszawy wspierają Patryka Jakiego i uderzają w Rafała Trzaskowskiego.

Niestety ani „totalna opozycja” ani jej zwolennicy nie uczą się na własnych błędach. Bowiem nie od dziś wiadomo, jak użytkownicy Twittera reagują na porównywanie ich z internetowymi trollami „botami” i innych „leśnymi dziadkami” internetu. A więc jak to zwykle bywa, padło hasło akcji przeciwko twierdzeniom Mierzyńskiej i tak narodziła się inicjatywa #ToMyBoty.

Inicjatywa szybko przerodziła się w szeroko komentowaną akcję a w jej wyniku... Anna Mierzyńska zablokowała swoje konto na Twitterze. I na tym etapie do walki o swoją ideologiczną koleżankę wkroczyła Kinga Gajewska.

Szybko doczekała się kolejnej ciętej riposty m.in. Sebastiana Kalety:

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Kinga Gajewska #PO #Platforma Obywatelska #polityka #Rafał Trzaskowski #wybory samorządowe #Warszawa

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo