Dziennikarz TVN-u przeszedł samego siebie! Jędrzejczyk nie wiedział, co odpowiedzieć

Artur Jędrzejczyk w barwach FK Krasnodar / by Dmitry Golubovich, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Spartak-krasnodar-33.jpg

  

Dziennikarze z Wiertniczej wyrastają na niechlubne gwiazdy konferencji prasowych z udziałem polskich piłkarzy. Nie pierwszy raz reporter telewizji TVN przyszedł na konferencję kompletnie nieprzygotowany. Tym razem pytania "od czapy" otrzymał lewy obrońca Artur Jędrzejczyk.

Jeden z reporterów TVN 24 przyszedł na konferencję, by zapytać Artura Jędrzejczyka o to, jak czuje się przed powrotem do Rosji, w której grał kiedyś w barwach FK Krasnodar. Pytanie zadał jednak w taki sposób, jakby Jędrzejczyk... sam pochodził z kraju naszych wschodnich sąsiadów. Rozmowa nakierowana na rodzinne strony polskiego obrońcy wzbudziła uśmiech politowania u każdego obecnego na konferencji. Tym bardziej, że reporter do tego wszystkiego pomylił kluby, w których grał "Jędza".

Na przyszłość mała ściągawka dla TVN-u. Rodzinne strony Artura Jędrzejczyka to Dębica, nie Krasnodar. Tym razem pomyłka wyniosła "tylko" około 1800 kilometrów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Program 7x24. Już w niedzielę!

/ Telewizja Republika

  

W niedzielę o godzinie 9:06 zapraszamy na program "7x24" Katarzyny Gójskiej. Do oglądania w Telewizji Republika i do słuchania w Polskim Radiu 24.

Goście Katarzyny Gójskiej będą musieli zmierzyć się m.in. z pytaniami i opiniami słuchaczy.
Polecamy! Już w niedzielę o godzinie 9:06.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl