Zakopywanie afery i as w rękawie

  

Szanse na wyjaśnienie afery SKOK Wołomin z każdym dniem wydają się coraz mniejsze. Wkrótce mogą zmaleć do zera. Wszystko dlatego, że syndyk wciąż chce sprzedać aktywa upadłej kasy wraz z dokumentacją tej powiązanej z ludźmi dawnych WSI instytucji finansowej. W ten sposób organy ścigania stracą jakąkolwiek możliwość faktycznego ustalenia, kto był mózgiem afery.

Wyjściem z sytuacji może być zmuszenie syndyka do prowadzenia działań w sposób transparentny oraz przyspieszenie śledztwa w jego sprawie przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku. Choć asem w rękawie śledczych mogą być zeznania jednego z fałszywych pracowników służb specjalnych zatrzymanych przez agentów CBA (przebywa obecnie w areszcie w związku ze śledztwem gangu przebierańców). Posiada on ogromną wiedzę o tajemnicach działalności upadłej kasy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts