Pozostaną tylko lapsusy

  

Ostatni sondaż poparcia dla partii politycznych, oprócz ugruntowania pozycji lidera przez PiS (40 proc.), przyniósł potwierdzenie spektakularnego upadku Nowoczesnej. Partia ta znajduje się już trwale poniżej progu wyborczego, a przypomnę, że na przełomie 2015 i 2016 zdarzało się jej być w sondażach tuż za plecami Prawa i Sprawiedliwości. Tak się kończy oszukiwanie wyborców.

Oczekiwali oni, moim zdaniem, że partia ta, w odróżnieniu od PO, będzie konsekwentnie liberalna i uczciwie rozliczy Platformę za lata 2007–2015. Tymczasem okazało się, że Nowoczesna to tylko smętne echo Platformy, które nie potrafi się zdobyć na jakiekolwiek oryginalne pomysły, a jego aktywność polega na straszeniu Prawem i Sprawiedliwością oraz Jarosławem Kaczyńskim. Jedyne, co po Nowoczesnej pozostanie, to tylko wspominanie efektownych lapsusów jej byłego lidera Ryszarda Petru. Stęsknionych za przebywającym na razie w politycznym niebycie panem Ryszardem pocieszę: szykuje on nową, tym razem lewicową formację, być może wspólnie z Robertem Biedroniem. Okazji do śmiechu nie zabraknie.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts