Symbol blamażu państwa

  

Prace komisji śledczej ds. Amber Gold zbliżają się do końca, czas więc na podsumowania. Sejmowi śledczy obnażyli niekompetencję i niemoc służb specjalnych za rządów PO-PSL. Wzajemne przerzucanie się odpowiedzialnością przez poszczególnie instytucje i skrajnie niezrozumiałe zachowanie funkcjonariuszy pozwoliły przez długi czas na wielką skalę oszukiwać obywateli zwykłemu przestępcy.

Służby poniosły tu całkowitą klęskę. Nie tylko nie wywiązały się ze swoich zadań, ale przede wszystkim doprowadziły do stworzenia parasola ochronnego nad Marcinem P. Wszystko dlatego, że nikt nie chronił syna premiera Donalda Tuska. Bulwersuje też postawa niektórych trójmiejskich prokuratorów, których zeznania świadczą, że powinno się ich wykluczyć z zawodu. To oni wraz z funkcjonariuszami ABW mają na sumieniu 19 tys. osób, które straciły oszczędności życia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts