Gama nowych produktów dla graczy

Renesans gier komputerowych na PC sprawił, że w szeregi graczy wstępuje nowa generacja rekrutów. Dołączają oni do społeczności, która jest coraz bardziej zróżnicowana i często brakuje im jeszcze doświadczenia w zawiłościach składania własnego systemu komputerowego. To własnie z myślą o nich przygotowano nową rodzinę produktów ASUS TUF Gaming: mysz M5, klawiaturę K5, zestaw słuchawkowy H5 oraz obudowę GT501.

asus.com, mat. pras.

Celem zespołu TUF Gaming jest ułatwienie składania systemu poprzez usunięcie niedogodności z całego procesu samodzielnego budowania komputera gamingowego. Ta linia produktów została zaprojektowana  z myślą o graczach wymagających stabilności i wydajności w rozsądnej cenie i koncentruje się   na zapewnianiu wytrzymałego sprzętu dla graczy, który wytrzyma trudy intensywnej rozgrywki,  a w przyszłości wciąż będzie w stanie zapewnić wymaganą niezawodność.

Chociaż wszystko zaczęło się od płyt głównych, rodzina TUF rozszerza się na urządzenia peryferyjne i inne komponenty, które wyróżniają się tym samym stylem – dzięki czemu teraz jeszcze łatwiej jest złożyć gamingowy system o spójnym wyglądzie. Najnowsze produkty to m.in. mysz gamingowa TUF M5, klawiatura K5, zestaw słuchawkowy H5, obudowa GT501, a także cała gama komponentów wyprodukowanych przez partnerów współpracujących w ramach TUF Gaming Alliance.  


ASUS przedstawia swoją pełną linię produktów z serii TUF Gaming na targach Computex 2018 w Tajpej na Tajwanie w dniach 5-9 czerwca.  
 
Pod znakiem TUF Gaming Alliance oferowana jest cała gama komponentów produkowanych przez firmy o podobnym ukierunkowaniu.

- Naszym celem było zachowanie estetycznej spójności wśród jeszcze szerszej gamy komponentów wymaganych do złożenia komputera. Aktualnie dostępne są pasujące moduły pamięci, układy chłodzenia, obudowy, a także jedna jednostka zasilająca, przy czym wkrótce dostępna będzie większa ilość sprzętu z każdej kategorii. Obecnie sprzedawane są już, albo są w przygotowaniu, produkty od najważniejszych i najpopularniejszych marek tej branży, w tym między innymi: Apacer, Ballistix, Cooler Master, Corsair, Deepcool, Enermax, G.Skill, GeIL, In Win, Scythe, Silver Stone, Team Group oraz XPG - informuje producent.

Oprócz zachowania spójnego stylu, sojusz TUF Gaming Alliance ustanawia nowe standardy w zakresie stabilności i wychodzi dużo dalej poza nasze standardowe procedury walidacji sprzedawców.  
 
DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Nowe urządzenia peryferyjne TUF Gaming będą dostępne w Polsce od 3 kwartału 2018 r.

W kolejnych dniach będziemy informować o poszczególnych produktach nowej serii dla graczy.

Niezalezna.pl, asus

 

 


Źródło: niezalezna.pl, asus.com

#nowe technologie #innowacje #sprzęt komputerowy #gaming #gracze

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo