Po dwunastu latach przerwy polscy piłkarze znów zagrają na największym i najbardziej prestiżowym futbolowym turnieju, czyli w finałach mistrzostw świata. Wracają do gry jako drużyna, w której wielu ekspertów upatruje kandydata nawet do... medalu. Czy Robert Lewandowski i spółka te oczekiwania spełnią, to się oczywiście dopiero okaże. Pierwszym celem będzie wyjście z grupy. A potem – jak to mówią piłkarze – wszystko będzie już możliwe.

19 czerwca o godz. 17.00 gramy z Senegalem. Tym spotkaniem biało-czerwoni zainaugurują swój występ podczas rosyjskiego mundialu. Warto obejrzeć ten mecz w gronie... 70 tysięcy ludzi. Tylu kibiców spodziewają się PGE Narodowym organizatorzy Narodowej Strefy Kibica.

Największa strefa kibica musi przecież znajdować się w domu reprezentacji, czyli tam, gdzie piłkarze Adama Nawałki rozgrywają mecze o punkty, na PGE Narodowym. Ta strefa połączy Polaków i stanie się prawdziwym centrum polskiej piłki nożnej. 70 tysięcy Polaków wspólnie odśpiewa hymn narodowy i będzie dopingowało podopiecznych Adama Nawałki. Zapewniam, że dostarczymy kibicom niezapomnianych emocji - mówi Alicja Omięcka, prezes PGE Narodowego.

Czym największy stadion kusi kibiców? Na płycie boiska staną cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy. Poza transmisją meczu Polska – Senegal, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, dodatkowo czas umilą występy muzyczne oraz animacje w strefach przygotowanych przez partnerów PGE Narodowego. No i jeszcze jedno – dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie.

Bilety do Narodowej Strefy Kibica zakupić można za pośrednictwem sklepu internetowego pod adresem www.narodowastrefakibica.pl/bilety, a także stacjonarnie w kasach areny. Bilety standardowe na płytę i trybuny kosztują od 10 do 30 zł. Dostępne są także bilety do Lóż VIP w specjalnej cenie od 369 zł netto za osobę.

Dodatkowo od 8 do 16 czerwca w ok. 200 sklepach sieci Biedronka na terenie Warszawy i ponad 40-tu okolicznych miejscowości będzie można zakupić vouchery z unikalnymi kodami uprawniające do odbioru biletów. Tylko klienci Biedronki będą mogli nabyć je z 50% rabatem, jeśli dokonają zakupów za co najmniej 50 zł. Odbioru biletów na podstawie kodu dokonywać będzie można za pomocą sklepu internetowego PGE Narodowego pod adresem sklep.pgenarodowy.pl.

Warto być więc w Biało-Czerwonej Twierdzy, jak od pewnego czasu nazywa się PGE Narodowy, i w gronie 70 tysięcy kibiców dopingować reprezentację Polski.

Przypominamy harmonogram spotkań Reprezentacji Polski:
- 19 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 mecz z Senegalem
- 24 czerwca (niedziela) o godz. 20.00 mecz z Kolumbią
- 28 czerwca (czwartek) o godz. 16.00 mecz z Japonią

A potem? Liczymy, że kolejne spotkania – już w fazie pucharowej – w drodze do strefy medalowej.