Narodowa Strefa Kibica - wyjątkowe miejsce podczas mundialu. Trzeba tam być!

/ PGE Narodowy/materiały prasowe

  

Gdzie oglądać mecze biało-czerwonych na mundialu? Jak to gdzie – najlepiej oczywiście w największej w Polsce strefie kibica, czyli na PGE Narodowym. To tam zostanie zorganizowana Narodowa Strefa Kibica. Od dziś można kupować do niej bilety. Organizatorzy zapewniają, że poza transmisją spotkań w wyjątkowej i niecodziennej atmosferze, na wszystkich fanów reprezentacji Polski czekać będą inne, liczne atrakcje.

Po dwunastu latach przerwy polscy piłkarze znów zagrają na największym i najbardziej prestiżowym futbolowym turnieju, czyli w finałach mistrzostw świata. Wracają do gry jako drużyna, w której wielu ekspertów upatruje kandydata nawet do... medalu. Czy Robert Lewandowski i spółka te oczekiwania spełnią, to się oczywiście dopiero okaże. Pierwszym celem będzie wyjście z grupy. A potem – jak to mówią piłkarze – wszystko będzie już możliwe.

19 czerwca o godz. 17.00 gramy z Senegalem. Tym spotkaniem biało-czerwoni zainaugurują swój występ podczas rosyjskiego mundialu. Warto obejrzeć ten mecz w gronie... 70 tysięcy ludzi. Tylu kibiców spodziewają się PGE Narodowym organizatorzy Narodowej Strefy Kibica.

Największa strefa kibica musi przecież znajdować się w domu reprezentacji, czyli tam, gdzie piłkarze Adama Nawałki rozgrywają mecze o punkty, na PGE Narodowym. Ta strefa połączy Polaków i stanie się prawdziwym centrum polskiej piłki nożnej. 70 tysięcy Polaków wspólnie odśpiewa hymn narodowy i będzie dopingowało podopiecznych Adama Nawałki. Zapewniam, że dostarczymy kibicom niezapomnianych emocji - mówi Alicja Omięcka, prezes PGE Narodowego.

Czym największy stadion kusi kibiców? Na płycie boiska staną cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy. Poza transmisją meczu Polska – Senegal, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, dodatkowo czas umilą występy muzyczne oraz animacje w strefach przygotowanych przez partnerów PGE Narodowego. No i jeszcze jedno – dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie.

Bilety do Narodowej Strefy Kibica zakupić można za pośrednictwem sklepu internetowego pod adresem www.narodowastrefakibica.pl/bilety, a także stacjonarnie w kasach areny. Bilety standardowe na płytę i trybuny kosztują od 10 do 30 zł. Dostępne są także bilety do Lóż VIP w specjalnej cenie od 369 zł netto za osobę.

Dodatkowo od 8 do 16 czerwca w ok. 200 sklepach sieci Biedronka na terenie Warszawy i ponad 40-tu okolicznych miejscowości będzie można zakupić vouchery z unikalnymi kodami uprawniające do odbioru biletów. Tylko klienci Biedronki będą mogli nabyć je z 50% rabatem, jeśli dokonają zakupów za co najmniej 50 zł. Odbioru biletów na podstawie kodu dokonywać będzie można za pomocą sklepu internetowego PGE Narodowego pod adresem sklep.pgenarodowy.pl.

Warto być więc w Biało-Czerwonej Twierdzy, jak od pewnego czasu nazywa się PGE Narodowy, i w gronie 70 tysięcy kibiców dopingować reprezentację Polski.

Przypominamy harmonogram spotkań Reprezentacji Polski:
- 19 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 mecz z Senegalem
- 24 czerwca (niedziela) o godz. 20.00 mecz z Kolumbią
- 28 czerwca (czwartek) o godz. 16.00 mecz z Japonią

A potem? Liczymy, że kolejne spotkania – już w fazie pucharowej – w drodze do strefy medalowej.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zdając na prawo jazdy, rozjechała egzaminatora. Jest śledztwo

/ StockSnap

  

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie poniedziałkowego wypadku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rybniku. Zginął tam 35-letni egzaminator, potrącony na placu manewrowym przez zdającą egzamin na prawo jazdy 68-letnią kobietę.

"W oparciu o wyniki oględzin i zebrane dotychczas informacje prokurator w dniu dzisiejszym wszczął śledztwo w kierunku przestępstwa z art. 177 par 2 kodeksu karnego, czyli spowodowania wypadku w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym"

- powiedziała zastępca prokuratora rejonowego w Rybniku Barbara Drewniok. Za takie przestępstwo może grozić od sześciu miesięcy do ośmiu lat więzienia.

Prokuratura czeka na materiały z policji. Po ich analizie nadzorujący śledztwo prokurator podejmie decyzję w sprawie dalszych czynności, a także przedstawienia zarzutu sprawczyni wypadku. "To jeszcze nie jest przesądzone, ale z dużym prawdopodobieństwem można tak założyć. Dotychczasowe informacje na to wskazują, że taka kwalifikacja będzie zastosowana" - zaznaczyła prok. Drewniok.

Policja odtwarza nagrania z kamer monitoringu i na tej podstawie będzie ustalała przebieg wypadku. Rutynowo zostanie też przeprowadzona sekcja zwłok, aby ustalić, co dokładnie było przyczyną zgonu egzaminatora.

Prokurator zauważyła, że śledztwo nie dotyczy typowego wypadku na drodze - do tragedii doszło na placu manewrowym, a sprawcą jest osoba, która jeszcze nie zdobyła prawa jazdy. "To są specyficzne okoliczności, ale te najpewniej będzie brał pod uwagę sąd, jeżeli sprawa do niego trafi. To oczywiste, że te okoliczności różnią się od typowego wypadku drogowego" - wskazała.

Do wypadku doszło w poniedziałek po południu na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ulicy Ekonomicznej w Rybniku. 68-letnia kobieta, która zdawała egzamin na prawo jazdy, potrąciła 35-letniego egzaminatora, który zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Na terenie rybnickiego WORD egzaminy odbywają się równolegle na kilku stanowiskach z torami do jazd na placu manewrowym. Potrącony mężczyzna egzaminował inną osobę, gdy potrącił go samochód kierowany przez 68-latkę, zdającą egzamin na innym torze.

Jak powiedziała prokurator Drewniok, będą także badane okoliczności przeprowadzenia egzaminu. Prokuratura zwróci się też o dokumentację dotyczącą szkolenia sprawczyni wypadku. W śledztwie będzie również przesłuchany mężczyzna, który ją egzaminował.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl