Narodowa Strefa Kibica - wyjątkowe miejsce podczas mundialu. Trzeba tam być!

/ PGE Narodowy/materiały prasowe

  

Gdzie oglądać mecze biało-czerwonych na mundialu? Jak to gdzie – najlepiej oczywiście w największej w Polsce strefie kibica, czyli na PGE Narodowym. To tam zostanie zorganizowana Narodowa Strefa Kibica. Od dziś można kupować do niej bilety. Organizatorzy zapewniają, że poza transmisją spotkań w wyjątkowej i niecodziennej atmosferze, na wszystkich fanów reprezentacji Polski czekać będą inne, liczne atrakcje.

Po dwunastu latach przerwy polscy piłkarze znów zagrają na największym i najbardziej prestiżowym futbolowym turnieju, czyli w finałach mistrzostw świata. Wracają do gry jako drużyna, w której wielu ekspertów upatruje kandydata nawet do... medalu. Czy Robert Lewandowski i spółka te oczekiwania spełnią, to się oczywiście dopiero okaże. Pierwszym celem będzie wyjście z grupy. A potem – jak to mówią piłkarze – wszystko będzie już możliwe.

19 czerwca o godz. 17.00 gramy z Senegalem. Tym spotkaniem biało-czerwoni zainaugurują swój występ podczas rosyjskiego mundialu. Warto obejrzeć ten mecz w gronie... 70 tysięcy ludzi. Tylu kibiców spodziewają się PGE Narodowym organizatorzy Narodowej Strefy Kibica.

Największa strefa kibica musi przecież znajdować się w domu reprezentacji, czyli tam, gdzie piłkarze Adama Nawałki rozgrywają mecze o punkty, na PGE Narodowym. Ta strefa połączy Polaków i stanie się prawdziwym centrum polskiej piłki nożnej. 70 tysięcy Polaków wspólnie odśpiewa hymn narodowy i będzie dopingowało podopiecznych Adama Nawałki. Zapewniam, że dostarczymy kibicom niezapomnianych emocji - mówi Alicja Omięcka, prezes PGE Narodowego.

Czym największy stadion kusi kibiców? Na płycie boiska staną cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy. Poza transmisją meczu Polska – Senegal, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, dodatkowo czas umilą występy muzyczne oraz animacje w strefach przygotowanych przez partnerów PGE Narodowego. No i jeszcze jedno – dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie.

Bilety do Narodowej Strefy Kibica zakupić można za pośrednictwem sklepu internetowego pod adresem www.narodowastrefakibica.pl/bilety, a także stacjonarnie w kasach areny. Bilety standardowe na płytę i trybuny kosztują od 10 do 30 zł. Dostępne są także bilety do Lóż VIP w specjalnej cenie od 369 zł netto za osobę.

Dodatkowo od 8 do 16 czerwca w ok. 200 sklepach sieci Biedronka na terenie Warszawy i ponad 40-tu okolicznych miejscowości będzie można zakupić vouchery z unikalnymi kodami uprawniające do odbioru biletów. Tylko klienci Biedronki będą mogli nabyć je z 50% rabatem, jeśli dokonają zakupów za co najmniej 50 zł. Odbioru biletów na podstawie kodu dokonywać będzie można za pomocą sklepu internetowego PGE Narodowego pod adresem sklep.pgenarodowy.pl.

Warto być więc w Biało-Czerwonej Twierdzy, jak od pewnego czasu nazywa się PGE Narodowy, i w gronie 70 tysięcy kibiców dopingować reprezentację Polski.

Przypominamy harmonogram spotkań Reprezentacji Polski:
- 19 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 mecz z Senegalem
- 24 czerwca (niedziela) o godz. 20.00 mecz z Kolumbią
- 28 czerwca (czwartek) o godz. 16.00 mecz z Japonią

A potem? Liczymy, że kolejne spotkania – już w fazie pucharowej – w drodze do strefy medalowej.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Motorówką do Stoczni Gdańskiej? Wałęsa wciąż milczy, ale odezwał się Miller. „Przepraszam prezydenta”

Leszek Miller/Lech Wałęsa / Fotomag, Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Dziś opublikowano nagranie, na którym Leszek Miller oznajmia, że były prezydent Lech Wałęsa został dowieziony na strajk do Stoczni Gdańskiej. Wałęsa wciąż nie skomentował tych doniesień, ale głos zabrał w końcu Miller. - „Przepraszam Prezydenta Lecha Wałęsę, że w rozmowie z Janem Kulczykiem powtórzyłem fałszywe pogłoski o dowiezieniu go do stoczni” - napisał na Twitterze.

Portal TVP Info ujawnił taśmę, a na nagraniu były premier Leszek Miller stwierdza, że były prezydent Lech Wałęsa został przywieziony na strajk do Stoczni Gdańskiej. Z nagrań, upublicznionych przez tvp.info, na których zarejestrowano rozmowę Leszka Millera z Janem Kulczykiem wynika też, że film Andrzeja Wajdy „Wałęsa. Człowiek z nadziei” miał powstać po to, żeby... wzmocnić pozycję Lecha Wałęsy i uwiarygodnić go w atakach na Jarosława Kaczyńskiego, a końcówka filmu miała zostać zmieniona na wyraźną prośbę Kulczyka.

[polecam:https://niezalezna.pl/311974-miller-zdradzil-wielka-tajemnice-walesy-wyciekly-nagrania-rozmow-bylego-premiera-z-kulczykiem]

Z kolei w portalu Niezalezna.pl przypomnieliśmy nagranie z udziałem śp. Anny Walentynowicz, która tak mówiła o roli Wałęsy w stoczniowym strajku:

-  Wałęsa miał zrobić strajk, nie zrobił. Przyjechał motorówką już później. Zamiast robić strajk, pojechał do dowództwa marynarki wojennej w Gdyni. Po co? Stamtąd przywieźli jego motorówką, kiedy potężny strajk trwał.

[polecam:https://niezalezna.pl/312002-co-anna-walentynowicz-mowila-o-walesie-pojawia-sie-watek-motorowki-wideo]

Tymczasem, głos w tej sprawie zabrał Leszek Miller - jeden z bohaterów upublicznionej dziś rozmowy. Postanowił on... przeprosić Lecha Wałęsę. 

- Przepraszam Prezydenta Lecha Wałęsę, że w rozmowie z Janem Kulczykiem powtórzyłem fałszywe pogłoski o dowiezieniu go do stoczni w celu kierowania strajkiem

- napisał na Twitterze. 

Jak zostały odebrane te przeprosiny? Z komentarzy wynika, że krytycznie. Byłemu premierowi wypominany jest brak konsekwencji i kwestionowanie własnej wiarygodności - a warto podkreślić, że Miller wciąż jest czynnym politykiem, obecnie europosłem. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts