Trzaskowski znów odlatuje

  

Nie mają lekkiego życia w Platformie Obywatelskiej. Kampania wyborcza Rafała Trzaskowskiego, kandydata tej partii na prezydenta Warszawy, musi przyprawiać ich o srogi ból głowy. Trzaskowski jeszcze nie otrząsnął się z oparów absurdu, gdy mówił, że „nie ma pomysłu” na Warszawę, albo gdy wzruszał ramionami przy okazji pomysłu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego i mówił, że przecież lotnisko będzie w Berlinie. Teraz okazało się, że na spotkaniu z potencjalnymi wyborcami przekonywał, że winnymi afery reprywatyzacyjnej są… dziennikarze.

Tak, nie przywidziało się Państwu. Dziennikarze, bo naciskali na prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz, by szybciej podejmowała decyzje w sprawie wydawania nieruchomości rzekomym spadkobiercom. Oczywiście można powiedzieć, że dziennikarze nie odpowiadają tylko za koklusz i gradobicie. Że winą prasy jest także seria pożarów na wysypiskach śmieci i sytuacja na Zachodnim Brzegu Jordanu, a nawet pożar wychodka przy kamienicy posła Brejzy. Zostawmy jednak Trzaskowskiego z jego zaćmieniami. Na pewno winą dziennikarzy będzie, jeśli Rafał Trzaskowski wygra w Warszawie. Do tego wystarczy nie pisać o jego codziennych wpadkach, lapsusach i kompromitacjach.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts