Oni naprawdę tak myślą

  

Po co nam Centralny Port Komunikacyjny, skoro będziemy mieli w ciągu dwóch lat lotnisko w Berlinie? Te słowa Rafała Trzaskowskiego to nie pomyłka. Kolejny raz PO pokazuje, że likwidacja narodowego potencjału, by zaspokoić interes obcego państwa, jest po prostu jej celem. Afera Amber Gold miała doprowadzić do likwidacji Lotu.

Polskie Linie zostałyby przejęte przez niemieckie. To samo czekałoby PKP, Pocztę Polską i wiele innych przedsiębiorstw. Chyba trzeba jasno spojrzeć prawdzie w oczy: ze strony Rosji jesteśmy zagrożeni militarnie, a agresja ekonomiczna grozi nam ze strony Niemiec. PO jest partią zewnętrzną, która chce likwidacji polskiego potencjału. Nie da się dalej tłumaczyć ich zachowania głupotą ani pomyłkami w głosowaniu. Takie wystawienie się przed wyborami to ogromne dla nich ryzyko. Podejmują je, bo liczą, że sporo Polaków przyjmie tę narrację i uwierzy w kolejne ekonomiczne bzdury. Z nienawiści do PiS ich wyborcy dali się już wielokrotnie okraść. Na ich brak rozsądku jeszcze długo nie będzie rady. Ale możemy ich przegłosować. I tylko to można zrobić z partią, która przehandluje Polskę za parę groszy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts