Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie. Od tego się zaczęło. Kilkanaście lat temu Jan Budziaszek (muzyk z zespołu Skaldowie) wraz z kilkoma osobami rozpoczęli cykl koncertów w Boże Ciało. Dziś w tym ogromnym przedsięwzięciu muzycznym bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób, a za pomocą Internetu ogląda je widownia w ponad 60 krajach świata. Każdy, kto tam był, potwierdza niezwykłą atmosferę modlitwy i wspólnoty. Do chóru i orkiestry Jednego Serca Jednego Ducha przez cały rok ustawiają się kolejki artystów, którzy w ten jeden dzień chcą stanąć na rzeszowskiej scenie. Repertuar to połączenie pieśni tradycyjnych z nowymi kompozycjami. W tym roku, w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, na koncercie nie zabraknie także wątków patriotycznych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19 w Parku Sybiraków.

Popularność rzeszowskiej imprezy spowodowała, że od kilku lat podobne koncerty zaczęto organizować w całej Polsce. W stolicy polskiej piosenki – Opolu – wydarzenie to już na stałe zapisało się w kalendarzu mieszkańców miasta.

Niezależnie od tego, czy jesteś jeszcze dzieckiem, czy masz już za sobą jakiś złoty jubileusz, na Koncert Uwielbienia każdy jest zaproszony! Zaprasza nas nasz Biskup Andrzej Czaja, który jest z nami «od początku»

- zachęcają organizatorzy opolskiej imprezy.  Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się  godzinie 19 w Parku na Osiedlu AK.

Koncert Chwały w Lublinie od kilku lat prowadzi chór i zespół Gospel Rain, jeden z najbardziej znanych polskich zespołów chrześcijańskich. Producentem muzycznym jest kompozytor i dyrygent Grzegorz Głuch. W tym roku gośćmi wydarzenia, które odbędzie się na Placu Zamkowym (początek o godzinie 19.30) będą Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy.

Mieszkańców Mazowsza zapraszamy do Glinianki k/Warszawy, gdzie po raz kolejny odbędzie się  Wieczór Uwielbienia (początek o godzinie 17). W tym roku zagra TGD i Michał PAX Bukowski. Natomiast w Solnym Uwielbieniu w Wieliczce na stadionie miejskim (godz. 19) uwielbienie poprowadzą Play&Pray (Debiut 2017) i Gospel Voice, a razem z chórem PDF zaśpiewa Halina Mlynkowa.