Kolana chorują, bo nie chciał klęczeć

  

Pewnie jedną z gorszych wiadomości dla opozycji jest to, że Jarosław Kaczyński jest w doskonałej formie, a plotki o słabym stanie jego zdrowia, poza oczywiście chorobą kolana, okazały się nieprawdziwe.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości jest dziś nie tylko zwornikiem prawej strony, ale wygląda na to, że jako jedyny potrafi trzymać twardą ręką wszystkie frakcje w partii, a także kontrolować ambicje oraz prywatne lobbies różnych polityków i biznesmenów, którzy zawsze się kręcą wokół ośrodków władzy. Oczywiście nie jest dobrze, jeżeli partia opiera się tylko na jednym człowieku. Tego typu zjawiska są jednak częste, kiedy partia musi walczyć o najbardziej podstawowe prawa. A w Polsce prawicy, obozowi patriotycznemu odmawiano prawa do istnienia – miał ulec anihilacji i zostać zastąpiony przez twory liberalno-lewicowe albo technokratyczne. Jarosław Kaczyński przeprowadził polską prawicę przez największy zamęt i doprowadził do czasów, kiedy na świecie i w Europie na scenę zaczynają wracać ruchy neokonserwatywne, broniące podstawowych wartości i dbające o interesy swoich narodów. Choć jeszcze wiele lat będzie potrzebny tej formacji, jego dzieło już zostanie na zawsze.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl