Niedawno „Gazeta Wyborcza" chwaliła się tym, że wśród ich czytelników dominuje wstyd z bycia Polakiem. Aż 78 proc. badanych – czytelników "Gazety Wyborczej" wstydzi się tego, że... są Polakami.

Ostatnio dali też popis manipulacji. Przedstawiono sondaż przeprowadzony dla TVN. Jasno z niego wynikało, że PiS nie tylko prowadzi, wyprzedzając partię Schetyny, ale jednocześnie wciąż notuje wzrost poparcia. Tymczasem z nagłówka "Gazety Wyborczej" dowiedzieliśmy się, że "PO depcze PiS po piętach".

„Pan Krzysztof” na Twitterze przedstawił ciekawe zestawienie. Dotyczy protestów osób niepełnosprawnych w Sejmie RP i zdania "czytelników" "Wyborczej" na ten temat.

W 2014 roku – gdy rządy pełniła Platforma Obywatelska wraz z Polskim Stronnictwem Ludowym cytowano „list do Wyborczej”.

„… skoro wydarzenia mają miejsce w Sejmie, wszystko odbywa się z pomocą określonej frakcji politycznej oraz w okresie kampanii wyborczej, to jest… polityczne.

– czytamy w liście „Gosi” opublikowanym 1 kwietnia 2014 roku.

Dziś o godzinie 6 rano pojawił się inny list do redakcji „Wyborczej”. Czytelnicy „GW” do protestujących w Sejmie mówią: „Całym sercem z Wami”.

Zastanawiająca jest tak radykalna zmiana zdania czytelników „Wyborczej”. Czy wiąże się ona ze zmianą ekipy rządzącej z PO na PiS? – Bóg jeden wie. Ocenę pozostawiamy Państwu:.

Zahaczono również o wątek pracujących w "GW" ludzi. Co wypisują w sieci?