Byle pokazali w telewizji

  

Wykorzystywanie protestu niepełnosprawnych przez totalną opozycję, poniżanie ich przez Obywateli RP podżeganiem do rzucania jajkami w portrety najważniejszych osób w państwie, udział KOD-owskich bojówek w spotkaniu z premierem czy wreszcie wizyta Lecha Wałęsy w Sejmie i jego „gdybym wiedział, jak Państwu pomoc, tobym powiedział” pokazują, że nie chodzi tu o rozwiązywanie jakichkolwiek problemów, tylko o budowanie swojej pozycji na wykorzystywaniu innych.

Gdyby nie to, że pokazują te wszystkie wybryki w niektórych mediach jako przejaw słabości polskiego rządu, oczywiście żaden tzw. opozycjonista by się problemami niepełnosprawnych czy innej słabszej grupy społecznej nie zainteresował. Dokładnie tak samo, jak było za rządów PO-PSL. Niepełnosprawnych tak jak stoczni czy fabryk nie da się przecież sprywatyzować i sprzedać za granicę.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl