Wirtualny Erewań nadaje

  

„Właśnie dzięki pływaniu i gimnastyce, dzięki prawidłowemu wypoczynkowi, Lenin potrafił uczyć się wytrwale i opanował cały program nauki szkoły wyższej” – pisał Michaił Zoszczenko w jednym ze swoich opowiadań. Portal Wirtualna Polska postanowił przebić Zoszczenkę i zacytować (w artykule!) następujące komentarze na temat zdjęć biegającego Donalda Tuska na Instagramie: „To jest klasa”, „jest moc”, „normalny człowiek, zero pychy”, „można tak zwyczajnie i po prostu, bez ochrony GROM biegać”, „wspaniały Polak”.

Może i bez ochrony GROM, ale fotograf, który biegał za Tuskiem, mógł dostać niezłej zadyszki, skoro co chwila się zatrzymywał, by robić zdjęcia. No, chyba że całą armię fotografów pozbawiony pychy „król Europy”, „wspaniały Polak” oraz „normalny człowiek” kazał rozstawić na trasie spontanicznego i luzackiego biegu? A swoją drogą to ciekawe, czy gdyby Tusk utrudnił Władimirowi Putinowi agresję na Gruzję, postawił się mu w sprawie kontraktu gazowego czy śledztwa smoleńskiego, to też chwaliłby się bieganiem bez ochrony? Jak się było popychadłem mordercy z Kremla, to można sobie biegać bez ochrony. Pisowcy to wyjątkowo zwyrodniali faszyści, ale chyba jednak nie mordują ludzi.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts