Królowie farsy powracają

  

Minął tydzień, od kiedy z programu „Woronicza 17” wyszli politycy opozycji: Andrzej Halicki (PO), Adam Struzik (PSL) i Piotr Misiło (Nowoczesna). Zelektryzowała ich wiadomość, że w szczecińskim mieszkaniu należącym do Stanisława Gawłowskiego, tymczasowo aresztowanego sekretarza generalnego PO, jest dom schadzek. Posłowie „totalnej” tak się wzmogli na tę wieść i fakt, że prowadzący program Michał Rachoń śmiał ich o to zapytać, że uciekli ze studia.

Złośliwi drwili, że być może udali się prosto na pociąg do Szczecina. Niezależnie od tego, triumwirat uciekinierów zorganizował konferencję prasową i zażądał odwołania Rachonia ze stanowiska. Co zabawne, tydzień później przedstawiciele „totalnych” przyjęli zaproszenie do kolejnego programu, by ostatecznie w studiu się nie pojawić. Zapewne chodziło o rozbicie audycji i pokazanie swojego sprzeciwu. Wyszło gorzej niż słabo, bo pokazali niemoc i strach przed kolejnymi pytaniami, a złośliwym dali pretekst do dworowania, że pewnie zamiast telewizji wybrali doglądanie interesu, którego tak bardzo bronili. Cóż, jak zareagują na to wyborcy – zobaczymy już niebawem.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts