Melania Trump wyszła ze szpitala

/ twitter.com/@FLOTUS

  

Melania Trump, małżonka prezydenta USA Donalda Trumpa, wróciła dziś do Białego Domu po zabiegu chirurgicznym przeprowadzonym w związku z niegroźną dysfunkcją nerki.

Pierwsza dama odpoczywa i ma dobry nastrój. Jej biuro prasowe odebrało tysięcy telefonów i e-maili z życzeniami powrotu do zdrowia. Dziękujemy wszystkim, którzy zadali sobie ten trud

- przekazała Stephanie Grisham.

CZYTAJ WIĘCEJ: Melania Trump po zabiegu chirurgicznym

Zabieg zwany embolizacją został przeprowadzony w poniedziałek w waszyngtońskim szpitalu Walter Reed National Military Medical Center; jak informowano, przebiegł bez komplikacji. Pacjentkę kilkakrotnie odwiedził jej mąż.

W środę Melania Trump pisała na Twitterze, że "czuje się świetnie". Podziękowała personelowi szpitala i osobom życzącym jej powrotu do zdrowia oraz przekazała, że nie może się doczekać powrotu do domu.

Embolizacja to - jak przypomina Reuters - zabieg o minimalnym stopniu inwazyjności, zazwyczaj przeprowadzany w celu zablokowaniu dopływu krwi do nowotworu lub zmian w tkance.

Melania ma 48 lat i jest trzecią żoną 71-letniego Donalda Trumpa. Para ma wspólnego syna, 12-letniego Barrona

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kto na listach PiS do europarlamentu? Posiedzenie władz partii rozpoczęte, są pierwsze przecieki!

zdjęcie ilustracyjne / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Dziś po godz. 16 w siedzibie PiS na ul. Nowogrodzkiej rozpoczęło się posiedzenie Komitetu Politycznego, który ma m.in. zatwierdzić listy wyborcze w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

W spotkaniu udział biorą m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, wicepremierzy Beata Szydło i Piotr Gliński, a także marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski. Na Nowogrodzką przybyli też szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski, szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, rzeczniczka partii, wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek, szef MSWiA Joachim Brudziński, minister obrony Mariusz Błaszczak, szefowa Ministerstwa Rodziny Elżbieta Rafalska, wiceprezes partii, były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Z informacji uzyskanych w kierownictwie ugrupowania wynika, że dzisiejsze posiedzenie Komitetu Politycznego będzie poświęcone m.in. zbliżającym się wyborom do Parlamentu Europejskiego.

- Tematem posiedzenia będzie zatwierdzenie list kandydatów PiS w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego

- powiedział wcześniej jeden z polityków z kierownictwa PiS.

Według niego na listach wyborczych PiS znajdą się m.in. obecni europosłowie: Tomasz Poręba, Ryszard Legutko, Jadwiga Wiśniewska, Ryszard Czarnecki, Zbigniew Kuźmiuk. Ponadto będą to: wicepremier Beata Szydło, szefowa resortu edukacji Anna Zalewska czy minister w Kancelarii Premiera Beata Kempa.[polecam:https://niezalezna.pl/259311-nowy-sondaz-wyborczy-pis-liderem-kogo-jeszcze-polacy-chca-widziec-w-parlamencie-europejskim]

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komitet Polityczny ma też przyjąć uchwałę dotyczącą powołania szefa sztabu wyborczego, którym zostać ma europoseł PiS Tomasz Poręba.[polecam:https://niezalezna.pl/259468-kto-poprowadzi-kampanie-pis-do-europarlamentu-nieoficjalnie-pada-jedno-nazwisko]

Wybory do europarlamentu odbędą 26 maja, ich zarządzenie przez prezydenta powinno nastąpić nie później niż 25 lutego. Wtedy oficjalnie rozpocznie się kampania wyborcza.[polecam:https://niezalezna.pl/259397-kto-i-na-ile-miejsc-moze-liczyc-w-wyborach-do-europarlamentu-prognoza-zrobiona-w-brukseli

W tegorocznych eurowyborach Polacy wybiorą 52 przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego w 13 okręgach wyborczych.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl