Najważniejsze wybory

  

W Gdańsku doszło do potężnej awarii oczyszczalni ścieków i nieczystości płyną bezpośrednio do Motławy i dalej do Zatoki Bałtyckiej. To okropne. Wizerunek całego regionu został potężnie nadszarpnięty, a skalę zniszczeń przyjdzie jeszcze oszacować. Nie sposób jednak nie zauważyć, że coś dużo plag związanych konkretnie ze sferą wodno-kanalizacyjną spada w ostatnich latach na miasto rządzone przez prezydenta Adamowicza.

Tak czy inaczej, bardzo ważna jest jakość codziennej pracy samorządowych urzędników. Często Polacy bardziej interesują się tym, kto jest prezydentem USA niż prezydentem czy burmistrzem ich miejscowości. To błąd. Wybory samorządowe są najważniejsze, bo mają bezpośredni wpływ na to, jak będzie wyglądało nasze życie codzienne.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl