Wysoka zawartość białka wspomaga wzrost dzieci

/ PhotoMIX-Company

  

Według ostatnich badań klinicznych Healthy Height, koktajl białkowy, może pomóc osiągnąć wyższy wzrost dzieciom, które są niskie i drobne.

Wielu rodziców martwi się wzrostem swoich dzieci, szczególnie jeśli ich tempo wzrostu jest mniejsze niż rówieśników. Taka sytuacja może być szczególnie przykra, jeśli dziecko jest niejadkiem. Co mogą zrobić rodzice i pediatrzy, aby pomóc dzieciom osiągnąć optymalny wzrost?

Wzrost jest cechą w przeważającej mierze uwarunkowaną genetycznie, jednak niewłaściwe odżywianie w dzieciństwie może mieć wpływ na potencjał wzrostowy dziecka i jego tempo wzrostu. Dlatego ważne jest, aby każde dziecko spożywało zdrową żywność i napoje wspomagające wzrost.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polsko-japoński balet w Operze Śląskiej

  

Spektakl baletowy pt. „Młody Duch Tańca” odbędzie się 1 września na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu (Śląskie).Ta prezentacja to ostatni etap podsumowujący trzyletnią współpracę polsko-japońską.

Jak poinformowała rzeczniczka bytomskiej opery Magdalena Nowacka-Goik, spektakl miał swoją prapremierę we wrześniu 2017 r. W zeszłym roku został po raz pierwszy pokazany w Japonii, jako część obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem projektu jest integracja polsko-japońska, szczególnie w środowisku tańca i baletu. Ważną jego częścią jest popularyzacja polskich tańców ludowych i narodowych w Japonii.

"Prezentacja wydarzenia w Bytomiu to ostatni etap podsumowujący trzyletnią współpracę polsko-japońską, jak również okazja do uczczenia wspomnianej rocznicy" – podkreśliła Magdalena Nowacka-Goik.

Podczas spektaklu młodym tancerzom będzie towarzyszyć czterdziestoosobowa Koncertowa Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie pod kierownictwem Janusza Cieplińskiego. Na scenie pojawi się ponad 50 młodych tancerzy z Polski i Japonii, którzy w swym dorobku mają już wiele osiągnięć artystycznych i prestiżowych nagród.

Pomysłodawcą i reżyserem projektu jest wybitny polski tancerz i pedagog Wiesław Dudek, który zrealizował go we współpracy z ikoną japońskiego baletu, pierwszą solistką K-ballet company (Kumakawa Ballet Company) - Shoko Nakamurą.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl