Podkopane zaufanie do służb

  

Działalność podszywających się pod pracowników służb specjalnych przestępców, którzy stworzyli gang przebierańców, poważnie podkopała zaufanie do służb, przede wszystkim wśród urzędników państwowych.

Jak dziś mają się oni zachować, gdy przychodzi do nich człowiek z legitymacją ABW, SKW czy CBA i żąda informacji lub pomocy w prowadzonych działaniach operacyjnych? Warto, by w każdym z państwowych urzędów obowiązywały w takich sytuacjach identyczne procedury, skutecznie chroniące przed fałszywymi funkcjonariuszami. Powinien je stworzyć minister koordynator ds. służb specjalnych. Takie sytuacje jak z przebierańcami nie mogą się więcej powtórzyć. Tym bardziej że do dziś nie w pełni wiadomo, jakie szkody dla bezpieczeństwa RP wyrządził gang. Niestety, nieoficjalne informacje wskazują, że są one bardzo duże.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts