Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie

kot rasy Maine Coon / Marigard

  

W dniach 5-6 maja 2018 r. odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie. Impreza jest cykliczną wystawą, największą majową w Polsce, organizowaną przez Ogólnopolski Klub Kotów i Kociarzy NO PROBLEM, na której można obejrzeć najpiękniejsze koty rasowe z całego świata. Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość zobaczenia najmniejszych kotów rasowych: Toy Bob oraz największych Maine Coon.

Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia wystawy, zaproszonych siedmioro sędziów z różnych krajów wybierze najładniejszego kota wystawy. Wyboru tego dokonają z pośród ponad ćwierć tysiąca kotów, 24 różnych ras. Barwną postacią wśród zaproszonych sędziów jest pochodząca z Japonii Pani Tomoko Vlach , która w niedzielę będzie oceniać koty w oryginalnym stroju japońskim - kimono.

Podczas trwania tego wyjątkowego kociego „show” można będzie nabyć wszelkie akcesoria dla naszych pupili w tym zabawki, karmy bądź elementy wystroju mieszkań. Hodowcy chętnie udzielą porad dotyczących pielęgnacji, żywienia bądź wyboru odpowiedniego kota względem temperamentu i charakteru.

Coroczne warszawskie wystawy organizowane przez klub NO PROBLEM cieszą się dużym zainteresowaniem zwiedzających, którzy mają możliwość podziwiania kocich piękności.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

To była ciekawa dyskusja! Co dziewczynka powiedziała Jarosławowi Kaczyńskiemu?

zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/Edyta Kazikowska

  

Jarosław Kaczyński gościł dziś na pikniku rodzinnym w Chełmie. Po przemówieniu prezes PiS rozmawiał z mieszkańcami. Wśród nich była dziewczynka, która zdradziła Kaczyńskiemu swoje marzenie. Chciałaby zostać chirurgiem i pracować w Polsce. "To bardzo ciężka praca" - odpowiedział prezes PiS z podziwem.

Wszystko może się zdarzyć, jest potrzebna pełna mobilizacja, nawet jeszcze większa niż w wyborach europejskich, bo frekwencja będzie większa. Do momentu wyborów i w dniu wyborów musicie być w pełni zmobilizowani, pójść do urn, głosować"

- apelował prezes PiS w swoim przemówieniu.

[polecam:https://niezalezna.pl/280717-prezes-pis-na-pikniku-rodzinnym-w-chelmie-realizujemy-nowe-zapowiedzi-punkt-za-punktem

Jarosław Kaczyński odbył też liczne rozmowy z mieszkańcami Chełma. Była wśród nich również pewna dziewczynka, która zdradziła, jakie są jej plany na przyszłość.

Chcę być chirurgiem - powiedziała dziewczynka, zaznaczając, że chciałaby się rozwijać w Polsce.

To bardzo ciężka praca, ale jak chcesz, to wspaniale

- odpowiedział z podziwem prezes PiS.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl