Kotecka: Nawet 70 procent zniżki na ubezpieczenie w LINK4 dla rodzin wielodzietnych

Wystarczy mieć Kartę Dużej Rodziny, by skorzystać ze zniżek na ubezpieczenia w LINK4. Na posiadaczy trojga lub większej ilości dzieci czekają wysokie rabaty w ubezpieczeniach komunikacyjnych, mieszkaniowych i turystycznych. Zainteresowanie jest ogromne.

Polisy ze zniżkami można kupować przez telefon pod numerem 224444444, lub u agentów, ale też przez stronę internetową LINK4.

Na ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC od ręki dajemy 5 procent rabatu, 10 na ubezpieczenie nieruchomości oraz 15 proc. na ubezpieczenia turystyczne. Dodatkowo 30 proc. za mieszkaniowe OC i aż 50 proc. mniej posiadacze KDR zapłacą za zakup komunikacyjnego NNW

– wymienia Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu w LINK4 i przypomina, że proponowane przez LINK4 zniżki dla dużych rodzin łączą się z innymi dostępnymi w LINK4 rabatami.

I tak, jeśli kierowca jeździ bezpiecznie, posiada aplikację LINK4 „Kasa Wraca”, kupi polisę przez internet, zapłaci za nią kartą kredytową może otrzymać ponad 70 procent zniżki na ubezpieczenie samochodu, pakiet AC/OC.

Dla wielodzietnych rodzin samochód jest czymś niezbędnym, bez auta często niemożliwe jest codzienne funkcjonowanie. Stąd zniżki dla dużych rodzin

 – wyjaśnia Patrycja Kotecka.

Aby skorzystać z rabatów wystarczy podać konsulatowi lub agentowi numer swojej Karty Dużej Rodziny. Można też wpisać go w odpowiednie miejsce w formularzu na stronie internetowejwww.link4.pl. Weryfikacja trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Zapotrzebowanie na zniżki dla rodzin potwierdzają liczby

Z oferty LINK4 dla dużych rodzin skorzystano już ponad 30 tysięcy rodzin

– mówi dyrektor Kotecka.

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z co najmniej trójką dzieci. Aby ją otrzymać, należy złożyć stosowny wniosek w swoim Urzędzie Gminy.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#link4 #Karta Dużej Rodziny #Patrycja Kotecka

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo