Makabryczne sceny w Berlinie. Polka zamordowana na oczach swoich dzieci. Zatrzymano jej męża, Ahmeda T.

Do tragicznych wydarzeń doszło w czwartkowy wieczór w berlińskiej dzielnicy Wedding. Na oczach czwórki swoich dzieci została zamordowana 32-letnia Polka, Patrycja F. Policja zatrzymała już w tej sprawie 39-letniego Ahmeda T., jej męża. Jak podaje berliński portal bz-berlin.de, policja często interweniowała w związku z przemocą domową w tej rodzinie.

By Plani - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=19427154

W miniony czwartek policja w mieszkaniu przy Fehmarner Strasse w berlińskiej dzielnicy Wedding po raz pierwszy zjawiła się w godzinach popołudniowych. Mąż 32-letniej Patrycji F. miał ją zaatakować nożem i grozić, że "wytnie jej mózg". Zanim funkcjonariusze dotarli jednak na miejsce, mężczyzna uciekł. 

Służby ponownie na Fehmarner Strasse przyjechały po godzinie 20.00, wezwane przez mieszkańców budynku. Wówczas funkcjonariusze zobaczyli kobietę leżącą w kałuży krwi, a na jej ciele znajdowały się liczne rany kłute. Mimo wysiłków ratowników, kobieta zmarła na oczach czwórki swoich dzieci, z których najmłodsze miało 2, a najstarsze - 11 lat. 

W piątek zatrzymano w tej sprawie męża Patrycji F., 39-letniego Ahmeda T. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Według sąsiadów, których cytuje portal bz-berlin.de, policja w mieszkaniu przy Fehmarner Strasse zjawiała się nader często. a Ahmed T. miał wielokrotnie grozić swojej żonie śmiercią. Jak zaznaczają, tragedii w czwartkowy wieczór można było zapobiec znacznie wcześniej. 

 

 

 

 Źródło: bz-berlin.de, niezalezna.pl

#Berlin #Niemcy #zabójstwo #Polka #zabójstwo Polki

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo