Wicepremier Szydło w Wieliczce. „Wybory samorządowe są szansą na rozbicie klik i układów”

– Dobrze wybierzmy, zastanówmy się, kto powinien nas reprezentować – w ten sposób wicepremier Beata Szydło zachęcała w Wieliczce (woj. małopolskie) do jesiennych wyborów samorządowych. Podkreśliła, że PiS będzie jeździł po kraju, aby słuchać głosu Polaków. W całej Polsce politycy partii rządzącej spotykają się z mieszkańcami kraju.

facebook.com/pisorgpl

Beata Szydło dziękowała mieszkańcom Wieliczki za wsparcie i prosiła o dalsze. Podsumowała, że dotychczasowe 2,5 roku rządów Prawa i Sprawiedliwości były dobrym, pracowitym i niełatwym czasem, jednak rządowi udało się zrealizować obietnice, które składał podczas kampanii wyborczej.

Jesteśmy w połowie kadencji. Za nami bardzo wytężona praca (...) dużo zostało zrobione (…) To projekty zakończone lub wdrażane – powiedziała wicepremier.

Podczas spotkania w Kampusie Wielickim padło wiele pytań do Beaty Szydło. Mieszkańcy Wieliczki pytali o sprawy związane z Unią Europejską, polityką krajową, ale i poruszali kwestie lokalne, w tym zwierzali się ze swoich nierzadko trudnych, skomplikowanych spraw.

Wicepremier odpowiadając na pytania, a niektórych mieszkańców prosząc o osobistą rozmowę po części oficjalnej w Kampusie Wielickim oceniła, że poruszane problemy lokalne pokazują jak bardzo ważne są zbliżające się wybory samorządowe. Beata Szydło zachęcała mieszkańców do udziału w wyborach; zaznaczyła, że każdy ma w nich głos. Podkreśliła, że włodarze miast, gmin powinni zajmować się problemami swoich społeczności.

Według wicepremier wybory samorządowe są szansą na rozbicie klik i układów, które mieszkańcy dostrzegają.

Wszystko zależy od nas, bo każdy z nas ma głos i może wybrać. Dobrze wybierzmy, zastanówmy się, kto powinien nas reprezentować. Głosujmy na tych, którym ufamy – wskazała.

 

 

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Beata Szydło #Wieliczka #PiS #wybory samorządowe

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo