Sukces TV Republika. Polacy chcą prawdy ws. Smoleńska

/ Telewizja Republika

  

Wczoraj Telewizja Republika wyemitowała powtórkę z konferencji prasowej podkomisji smoleńskiej, dotyczącej prezentacji raportu technicznego ws. ustalenia przyczyn tragedii smoleńskiej. Zarówno transmisję (11 kwietnia), jak i powtórkę (12 kwietnia) oglądało kilkaset tysięcy Polaków.

Powtórkę z konferencji podkomisji smoleńskiej oraz program 10/04/2010 – Fakty z Antonim Macierewiczem, wyemitowany o godzinie 20:30, okazał się bardzo dobrym czasem dla Telewizji Republika. W czasie emisji obu programów, oglądalność Telewizji Republika pobiła takie stacje jak Polsat News 2, Superstacja, TVN Biznes i zbliżyła się do wyników oglądalności największych stacji telewizyjnych. 

Zachęcamy do oglądania Telewizji Republika i czytania portalu Niezalezna.pl, gdzie na bieżąco znajdą Państwo informacje dotyczące prawdy o tragedii smoleńskiej.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: telewizjarepublika.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

British Airways. Szykuje się strajk pilotów

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

Piloci British Airways zamierzają strajkować przez trzy dni we wrześniu - 9., 10. i 27. dnia miesiąca. Poinformował o tym związek zawodowy pilotów brytyjskich linii lotniczych. W zeszłym miesiącu zdecydowana większość pilotów British Airways opowiedziała się za akcją strajkową w sporze płacowym.

Związek napisał w wydanym w piątek oświadczeniu, że powiadomił British Airways, iż wezwie swych członków do strajku we wrześniu. Podkreślono, że oferta płacowa złożona przez British Airways nie zostanie zaaprobowana przez większość pilotów.

Linie British Airways uznały, że akcja strajkowa jest nieuzasadniona, twierdząc, że ich oferta płacowa jest godziwa, i ostrzegając, że strajki naraziłyby na kłopoty dziesiątki tysięcy pasażerów.

Poinformowano, że wprowadzane są zmiany do rozkładu lotów.

"Uczynimy wszystko, co w naszej mocy, by umożliwić podróże tak wielu ludziom, jak to będzie możliwe"

- napisano w oświadczeniu, zastrzegając jednak, że "jest prawdopodobne, iż wielu pasażerów nie będzie się mogło udać w podróż".

Zapewniono, że pasażerom, których loty zostaną odwołane, oferowany będzie zwrot pieniędzy za bilety bądź zmiana rezerwacji. Rozważany jest też leasing samolotów i załóg innych linii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl