Propaganda Kremla trwa w najlepsze. Nie uwierzysz, jakich wskazówek udzieliła rosyjska telewizja

/ Zrzut ekranu z youtube.com

  

Stacja Rossija-24 nie stroni od kremlowskiej propagandy. W telewizji ukazał się materiał, który miał przekonać widzów o zagrożeniu atakiem ze strony wroga. Widzowie mogli zobaczyć m.in. co wziąć do schronu przeciwatomowego i jak przygotować się do przetrwania.

Bez pożywienia człowiek może przeżyć dwa - trzy tygodnie, a brak wody zabija znacznie szybciej. Dorosły mężczyzna potrzebuje nie mniej niż 2,5 litra wody dziennie, dzieci i karmiące matki potrzebują dwa razy więcej – stwierdził dziennikarz Rossija-24, Jewgienij Tiszkowiec.

Jakie produkty przydadzą się Rosjanom podczas przetrwania? Telewizja udzieliła szczegółowych wskazówek. Wymieniono m.in. ryż, kaszę owsianą, konserwy, mleko w proszku. Odradzono zabierania tych produktów spożywczych, które mają krótszy termin ważności.

Dziennikarze przypomnieli też Rosjanom, że ważne jest utrzymywanie w schronie właściwej temperatury.

Nie po raz pierwszy rosyjskie media wpajają swoim odbiorcom, jakoby ze strony Zachodu groził im atak, czy wręcz wojna.

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wp.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ważna deklaracja ws. zniesienia wiz dla Polaków!

Georgette Mosbacher / pl.usembassy.gov

  

„Do objęcia Polski programem bezwizowym zamierzam doprowadzić przed końcem swojej kadencji. Jeśli nie w tym, to na pewno w 2020 r.” - taką deklarację złożyła dziś ambasador USA Georgette Mosbacher.

W rozmowie z Polsat News ambasador USA w Polsce zapytano, czy program bezwizowy dla Polaków stanie się rzeczywistością jeszcze za jej kadencji.

Wiem, że wychodzę przed szereg, ale zamierzam doprowadzić do tego przed opuszczeniem Polski.
- zadeklarowała Mosbacher.

Wyraziła też nadzieję, że stanie się to w tym roku.

Na pewno zanim wyjadę. Jeśli nie w tym roku, to na pewno w roku 2020.
- dodała.

Ambasador USA zwróciła się z prośbą do Polaków, by korzystali z szansy otrzymania wizy i odwiedzenia Stanów Zjednoczonych. Wyjaśniła, że to pomoże obniżyć wskaźnik odmowy przyznania wiz do koniecznych 3 procent.

Pomóżcie mi w tym.
- zaapelowała.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl