Adam Nawałka trenerem Legii Warszawa? Brzmi jak żart, ale wcale nie musi być to nieprawda. Stołeczni piłkarze grają poniżej oczekiwań, a kibice winą obarczają również trenera Romeo Jozaka. Z kolei Nawałce po mundialu kończy się kontrakt na prowadzenie reprezentacji Polski.

"/>

Sensacyjne doniesienia! Nawałka zostanie trenerem Legii?

Adam Nawałka / screen z Youtube, autor: Łączy Nas Piłka, https://www.youtube.com/watch?v=nC36AICAJRQ

  

Adam Nawałka trenerem Legii Warszawa? Brzmi jak żart, ale wcale nie musi być to nieprawda. Stołeczni piłkarze grają poniżej oczekiwań, a kibice winą obarczają również trenera Romeo Jozaka. Z kolei Nawałce po mundialu kończy się kontrakt na prowadzenie reprezentacji Polski.

 Sensacyjna informacja padła przy okazji ostatniego meczu Wojskowych. W Zabrzu Legia zremisowała z Górnikiem 1:1.

Z dobrego źródła usłyszałem ostatnio rzecz, która bardzo mnie zaskoczyła. Podobno po zakończeniu mistrzostw świata 2018 trenerem Legii może zostać Adam Nawałka.

 - powiedział dziennikarz Marcin Feddek przed rozpoczęciem transmisji meczu półfinałowego Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem Zabrze a Legią Warszawa. To niezwykle zaskakująca informacja, choć jest możliwa, bowiem kontrakt trenera Legii Romeo Jozaka wygasa w czerwcu tego roku, a Adam Nawałka ma umowę z PZPN do zakończenia Mistrzostw Świata w Rosji.

Legia Warszawa zajmuje trzecie miejsce na jedną kolejkę przed końcem pierwszej fazy sezonu 2017/18 w Ekstraklasie. Podopieczni Romeo Jozaka spisują się poniżej oczekiwań kibiców, którzy głośno domagają się lepszej gry Wojskowych. Jeżeli sytuacja się nie poprawi, trener Legii będzie musiał pożegnać się ze swoim stanowiskiem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Polsat Sport, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kto pisał nowy program Prawa i Sprawiedliwości? Europoseł w radiowej rozmowie wymienił nazwisko

/ fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało w sobotę na swojej stronie internetowej program wyborczy pod tytułem "Polski model państwa dobrobytu". Dziś w Radiu Zet europoseł Adam Bielan, poinformował, że autorem dokumentu jest Rada Programowa, na której czele stoi wicepremier Piotr Gliński. - Oczywiście liderzy Zjednoczonej Prawicy autoryzowali ten tekst - dodał Bielan.

PiS opublikował w sobotę na swojej stronie internetowej program wyborczy pod tytułem "Polski model państwa dobrobytu". Dziś w Radiu Zet Adam Bielan, europoseł Solidarnej Polski, został zapytany o to, kto jest autorem dokumentu.

- Rada Programowa od kierownictwem wicepremiera Piotra Glińskiego, ale oczywiście liderzy Zjednoczonej Prawicy, w tym przede wszystkim Jarosław Kaczyński, ten tekst autoryzowali

– stwierdził Bielan.

– Jarosław Kaczyński jest liderem naszego obozu, jest postacią bardzo charyzmatyczną i to oczywiste, że w tym programie jest rozwiniętych wiele jego myśli, ale redagował to zespół pod przewodnictwem wicepremiera Glińskiego – dodał.

[polecam:https://niezalezna.pl/288093-zobacz-program-pis]

Ponad 200-stronnicowy dokument podzielony jest na rozdziały poświęcone m.in. polityce społecznej i ochronie zdrowia, edukacji, ochronie środowiska i polityce zagranicznej.

Na pierwszych stronach programu przypomniano szlagierowe programy i obietnice PiS, w tym podniesienie płacy minimalnej, modernizacja armii, "bez PiT dla młodych", obniżka CiT czy 13 emerytura.

Pierwszy rozdział poświęcony jest wartościom i zasadom partii, drugi rozdział zatytułowano: "Diagnoza. Od postkomunizmy do polskiego modelu nowoczesnego państwa dobrobytu".

[polecam:https://niezalezna.pl/288175-w-programie-pis-rewolucja-z-immunitetami-i-areszt-dla-posla-na-wniosek-prokuratora-generalnego]

Główny i największy rozdział to Państwo, który jest podzielony na podrozdziały takie m.in. jak: polityka społeczna i ochrona zdrowia, rozwój - zrównoważony i autonomiczny z aktywną rolą państwa; przyszłość edukacji i sportu, troska o wieś i rolnictwo, ochrona środowiska, polityka zagraniczna i obronna.

Czwarty rozdział to Wyzwania, czyli wolność, solidarność i godność, tożsamość.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 300polityka.pl, PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl