Specjaliści od wszystkiego

  

Ależ sypnęło ekspertami! Od niedawna, to znaczy od piątkowego prezydenckiego weta do ustawy degradacyjnej. Nigdy nie przypuszczałem, że znajdzie się aż tylu purystów prawniczych i legislacyjnych. Wcześniej przecież ci sami specjaliści nie dostrzegali radosnej twórczości legislacyjnej samego pana prezydenta. Ale z pomocą posła Stanisława Piotrowicza udało się w końcu sklecić ustawy sądowe.

Speców od praw człowieka, a konkretnie prawa do obrony Jaruzela, też obrodziło, i pewnie spostrzegą oni niebawem, jak bardzo został pozbawiony prawa do obrony niejaki Hitler Adolf, który na dodatek nie pozostawił potomstwa. Wreszcie obrodziło specjalistami w zakresie obrony narodowej twierdzącymi, że dla morale armii konieczne jest zrównanie polskich bohaterów z sowiecką podróbą polskiego generała. A tych wszystkich mądrości zaczerpnąłem z tzw. prasy prawicowej. Niestety.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts