Ach ta straszna Polska

  

W Paryżu bestialsko zamordowano 85-letnią Mireille Knoll. Najpewniej był to czyn z pobudek antysemickich. Z Francji z obawy o życie co roku wyjeżdża kilka tysięcy Żydów (w 2016 r. 5 tys.!). W Niemczech żydowskie szkoły, koszerne sklepy i synagogi mają już całodobową policyjną ochronę.

Trudno się dziwić; niemieccy neonaziści oficjalnie organizują masowe, ochraniane przez policję imprezy – np. koncert w Themar w Turyngii. W przygranicznym Ostritz kilka tysięcy wielbicieli Hitlera – pod patronatem neonazistowskiej NPD – chce świętować urodziny swego führera. Tymczasem w oficjalnej narracji to my jesteśmy wielkimi antysemitami! A nieoficjalnie? Chyba jednak Polska nie wydaje się aż tak straszna, skoro np. rok 2017 był rekordowy pod względem liczby, która zresztą systematycznie rośnie, polskich paszportów wydanych Izraelczykom.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts