Prawda zabójcza, łgarstwo kosztowne

  

Niestety wciąż urzędująca prezydent Warszawy, której do rezygnacji nie jest w stanie skłonić ani uwłaszczenie się na kamienicy należącej do żydowskich właścicieli, ani wypompowanie z miasta milionów złotych przez mafię reprywatyzacyjną, została ukarana grzywną 10 tys. zł za niestawienie się przed komisją weryfikacyjną. Gronkiewicz-Waltz otwarcie lekceważy zasady prawa, nie mówiąc o przyzwoitości. Miesiącami unika zeznawania przed komisją z jednego, ale kluczowego powodu – za kłamstwa przed nią grozi odpowiedzialność karna.

Najwyraźniej prawdy powiedzieć nie może, bo to ściągnęłoby na nią kłopoty, a za kłamstwa – w odróżnieniu od występów dla mediów – byłaby ukarana. Dlatego unika komisji. Oto dramat zdemoralizowanej, upadłej partii, jaką jest PO – prawda jest dla nich zabójcza, łgarstwo może być już równie kosztowne. Robione przez zaprzyjaźnione stacje sondaże pokazują spadek notowań PiS-u i dają nadzieję kamaryli na powrót do władzy. Warto więc przypomnieć istotę rządów PO: grupa przestępcza rozkradła majątek wart miliardy złotych, system prawny III RP wszystko zalegalizował, ludzi wyrzucono na bruk. Bo Warszawa to rządy, mentalność i tupet PO w soczewce.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts