Wszyscy znajomi przebierańców

  

Przebierańcy, czyli fałszywi pracownicy służb specjalnych, zatrzymani trzy miesiące temu przez CBA sypią swoich kompanów. Informacja obiegła popularne warszawskie restauracje, nie ma więc co się dziwić, że na niektórych padł blady strach, część przestała wręcz pojawiać się w Warszawie. Nitki nie prowadzą jednak tylko do kierowniczych szczebli ABW za ­PO-PSL. Układ chroniący przebierańców to mozaika osób o różnych barwach i powiązaniach politycznych, posiadających wpływy w różnych sektorach polskiego życia publicznego.

Kiedyś na kanwie różnych wątków tej sprawy będzie można nakręcić kilkusezonowy serial, który odniesie sukces. Na razie wydaje się, że to właśnie w śledztwie dotyczącym przebierańców może dojść do przełomu w głośnych aferach takich jak np. Amber Gold.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts