Zgrupowanie artylerzystów

/ mat. 5. PA / http://5pa.wp.mil.pl/pl/1_1227.html

  

Żołnierze 1. Dywizjonu artylerii samobieżnej z 5. Lubuskiego Pułku Artylerii, uzupełnieni wojskowymi z Narodowych Sił Rezerwowych (NSR) odbyli w dn. 18-23 marca szkolenie poligonowe na obiektach Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie.

Wojskowi szlifowali swoje umiejętności na etatowych stanowiskach służbowych i doskonalili swój artyleryjski warsztat. W zajęciach udział wzięli także rezerwiści z Narodowych Sił Rezerwowych, którzy w tym czasie odbywali ćwiczenia rotacyjne - podaje oficjalny portal 5. Lubuskiego Pułku Artylerii. 

W trakcie szkolenia pododdziały realizowały także szereg przedsięwzięć z zakresu szkolenia ogniowego, prowadzenia działań taktycznych w terenie oraz szkolenia inżynieryjno – saperskiego.

Zajęcia poligonowe to nieustanny wysiłek. Szkolenie od świtu do nocy, często w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dla moich żołnierzy taki cykl szkolenia to niemal codzienność

 – podsumował pobyt żołnierzy na poligonie dowódca 1. Das ppłk Zbigniew Zawadzki, cytowany przez oficjalny portal lubuskiego pułku. 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 5. PA.
Tagi

Wczytuję komentarze...

"Polacy muszą się zorganizować, by zachować tożsamość". O. Rydzyk o "inwazji lewactwa, LGBT i marksizmu"

O. Tadeusz Rydzyk / Fotomag/Gazeta Polska

  

- Widzimy jaka jest inwazja tego lewactwa, LGBT (...) i również marksizmu w polskich uniwersytetach. Mimo reform ten marksizm idzie bardzo mocno w Polsce. Widzimy, jakie są jego rezultaty na Zachodzie - mówił na antenie Radia Maryja założyciel rozgłośni, o. Tadeusz Rydzyk. Redemptorysta wezwał Polaków do "zorganizowania" w celu "zachowania naszej tożsamości".

Ojciec Tadeusz Rydzyk zaapelował na antenie Radia Maryja, aby Polacy zmobilizowali się, by Polska zachowała swoją tożsamość. Jako największe zagrożenia wskazał "lewactwo i LGBT". [polecam:https://niezalezna.pl/279824-jesli-odmowisz-zwracania-sie-do-brodatego-faceta-per-pani-mozesz-wyleciec-z-pracy-gdzie-zobacz]

"Polacy powinni się jakoś mocno organizować, żeby zachować naszą tożsamość - polską, chrześcijańską, cywilizacji łacińskiej, katolicką - to, o czym nam mówili pasterze, szczególnie kardynał Wyszyński, święty Jan Paweł II i inni wielcy"

- powiedział o. Tadeusz Rydzyk na antenie Radia Maryja. [polecam:https://niezalezna.pl/265270-dlaczego-nie-porozmawiamy-o-historii-ruchow-lgbt]

Założyciel katolickiej rozgłośni dostrzega również nadmierną aktywność "lewactwa, LGBT i marksizmu" na polskich uniwersytetach.

"Widzimy jaka jest inwazja tego lewactwa, LGBT, jak to nazywają - a to po prostu lesbijki, geje, transseksualni czy biseksualni - i również marksizmu w polskich uniwersytetach. Mimo reform ten marksizm idzie bardzo mocno w Polsce. Widzimy, jakie są jego rezultaty na Zachodzie"

- stwierdził.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: radiomaryja.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl