Nie wszyscy piłkarze będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w meczu towarzyskim z Koreą Południową. Wiadomo, że na boisku nie pojawi się pomocnik Sławomir Peszko. Adam Nawałka ogłosił to na dzisiejszej konferencji prasowej.

"/>

To już pewne - Peszko nie zagra w meczu z Koreą Południową

Sławomir Peszko / by Ja Fryta, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Slawomir_Peszko_2011.jpg

  

Nie wszyscy piłkarze będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w meczu towarzyskim z Koreą Południową. Wiadomo, że na boisku nie pojawi się pomocnik Sławomir Peszko. Adam Nawałka ogłosił to na dzisiejszej konferencji prasowej.

Peszko w tym sezonie nie imponuje dyspozycją w Lechii Gdańsk, a klub z Pomorza zajmuje odległe miejsce w ekstraklasie. Mimo tego, wciąż znajduje on uznanie w oczach trenera Adama Nawałki i otrzymuje powołania na kolejne zgrupowania. Choć "Peszkin" pojawił się na zgrupowaniu przed meczami z Nigerią i Koreą Południową, to już teraz na pewno wiadomo, że nie uda mu się wyjść na boisko w meczu. Nie zagrał z Nigerią, ani minuty nie wystąpi także w meczu z Koreańczykami.

????️
Adam #Nawałka: "Sytuacja zdrowotna zawodników jest stabilna i mam nadzieję, że po dzisiejszym treningu też tak będzie - wszyscy są gotowi do gry oprócz Sławka Peszki. On w dalszym ciągu jest w fazie wprowadzenia do treningu. Jutro nie zagra".
konferencja #POLKOR

— Łączy nas piłka (@LaczyNasPilka) 26 marca 2018

Sławomir Peszko wystąpił w trzech meczach eliminacji Mistrzostw Świata w Rosji. Łącznie w biało-czerwonych barwach zagrał w 43 spotkaniach, strzelił 2 bramki.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

MOCNE! „Korzenie sitw akademickich sięgają stalinizmu. Do dziś wrogów eliminują bezwzględnie”

kadr z programu "Wywiad z chuliganem" Piotra Lisiewicza / fot. Telewizja Republika

  

Tak mocno o akademickich sitwach nie mówił jeszcze nikt! – Na uniwersytetach nie było mowy o rozliczeniu z komunizmem. Odwrotnie, u progu transformacji uniwersytety oczyszczono z nonkonformistów. Nowe kadry rekrutowane są od bardzo wielu lat na bazie „ustawianych” konkursów. I ta rekrutacja dokonuje się nie z powodów merytorycznych, a genetycznych i towarzyskich – mówi dr Józef Wieczorek, autor bloga akademickiego nonkonformisty. ZOBACZ ROZMOWĘ, KTÓRA OTWIERA OCZY! (FILM).

Ta rozmowa powinna wstrząsnąć wszystkimi, którzy decydują o stanie polskiej nauki. Dr Józef Wieczorek, geolog wyrzucony w 1986 r. Uniwersytetu Jagiellońskiego z powodu „negatywnego oddziaływania na młodzież akademicką”, wie o patologiach na polskich uczelniach więcej niż ktokolwiek inny w Polsce. Jest on autorem bloga akademickiego nonkonformisty, a także blogów poświęconych mobbingowi na uczelniach oraz lustracji – „Lustro nauki”.

Sprawa zawieszenia prof. Aleksandra Nalaskowskiego przez władze Uniwersytetu Toruńskiego za felieton o LGBT, to wierzchołek góry lodowej. Wcześniej rektor Uniwersytetu Poznańskiego Andrzej Lesicki oficjalnie potępił abp Marka Jędraszewskiego, b. wykładowcę tej uczelni. Co najbardziej szokujące, poparcie dla stanowiska Lesickiego ogłosiła Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Jej prezydium decyzję podjęło JEDNOGŁOŚNIE.

Kto naprawdę rządzi na polskich uniwersytetach?

Dlaczego mówi się o czystce na uczelniach w stanie wojennym, a milczy się o ważniejszej czystce z roku 1986, która stworzyła podwaliny pod obecny akademicki establishment?

Jak dyktatura tego establishmentu szkodzi krytyce naukowej, przez co polskie uczelnie zajmują katastrofalne miejsca w światowych rankingach?

Dlaczego uniwersytety budują setki olbrzymich budynków, a w żaden sposób nie przekłada się na poziom polskiej nauki?

Jak ustawia się konkursy na uczelniane stanowiska?

Jak niszczeni są ci, którzy ujawniają plagiaty ważnych osób?

Jak mobbingowani są doktoranci?

Jak to możliwe, że w 2019 r. historycy boją się pisać nawet o czasach stalinowskich, jeśli dotyczy to osób zatrudnionych na ich uniwersytecie?

Cała rozmowa w programie Piotra Lisiewicza „Wywiad z chuliganem” poniżej:
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika, Radio Poznań

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl