Na konferencji prasowej przed meczem towarzyskim z Koreą Południową selekcjoner polskiej kadry Adam Nawałka ocenił zawodników za mecz z Nigerią. W dwóch przypadkach Nawałka jednoznacznie wskazał, że szansa została wykorzystana.

"/>

Nawałka ocenia piłkarzy za mecz z Nigerią. Kto wykorzystał szansę?

Przemysław Frankowski / screen z Youtube, autor: JagaTV, https://www.youtube.com/watch?v=2kClfHrJ0LQ

  

Na konferencji prasowej przed meczem towarzyskim z Koreą Południową selekcjoner polskiej kadry Adam Nawałka ocenił zawodników za mecz z Nigerią. W dwóch przypadkach Nawałka jednoznacznie wskazał, że szansa została wykorzystana.

Jak zaznaczył selekcjoner Adam Nawałka, swoją szansę wykorzystali Przemysław Frankowski i Rafał Kurzawa, którzy stanowili parę skrzydłowych, wspierających napastników. Choć biało-czerwonym nie udało się strzelić bramki, to drugi z wymienionych graczy był blisko asysty, gdy świetnie dograł piłkę Robertowi Lewandowskiemu, a ten ostatecznie trafił w słupek.

Selekcjoner reprezentacji przyznał, że w meczach towarzyskich chce próbować warianty gry z udziałem wyróżniających się zawodników z polskiej ekstraklasy. Jest to też dobry czas na nowe ustawienia. Według Nawałki, wyniki są ważne, ale jeszcze bardziej ważna jest wartość szkoleniowa.

????️
Adam #Nawałka: "Przemek Frankowski pokazał się z dobrej strony. Oceniam go pozytywnie - podobnie, jak Rafała Kurzawę. Staramy się tak planować występy reprezentantów, aby korzyści z meczów towarzyskich były dużo trwalsze".
konferencja #POLKOR

— Łączy nas piłka (@LaczyNasPilka) 26 marca 2018

Mecz Polska - Korea Południowa odbędzie się 27 marca o godz. 20.45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Przestańmy się w końcu bać, to nasze miasta! Prof. Nalaskowski w „Wywiadzie z chuliganem”

zdjęcie ilustracyjne / Fot. archiwum Aleksandra Nalaskowskiego

  

To kolejny po Zofii Klepackiej sportowiec, który przeciwstawił się inwazji LGBT. Prof. Aleksander Nalaskowski jako ciężarowiec był rekordzistą Polski w podrzucie, a potem trenerem jazdy konnej. - Dzięki mojej sprawie policzyliśmy się. Jest nas naprawdę dużo. Przestańmy się w końcu bać. Nie można mówić, że król ma piękne szaty, jak jest nagi. Mówmy jasno: to jest nienormalne, my tego nie chcemy, nie pozwalamy, to są nasze miasta – powiedział w „Wywiadzie z chuliganem” Piotra Lisiewicza. Premiera 50-minutowej rozmowy o historii życia profesora, którego felieton zelektryzował Polskę, dziś o 22.30 w Telewizji Republika.

- Pokazaliśmy politycznej poprawności granicę, za którą jest społeczny gniew. Scenariusz, który spełnił się w wielu państwach zachodnich, został przez to przyhamowany. Nie przez felieton, bo przecież wszyscy tak myślą, jak ja napisałem. Tak naprawdę bohaterem nie jest Nalaskowski, tylko ci, przeciwstawili się zawieszeniu mnie na Uniwersytecie, te 32 tysiące osób, które podpisały się z imienia i nazwiska, że nie godzą się na kneblowanie wolności słowa

– tak profesor podziękował tym, którzy go poparli, w wyniku czego rektor przywrócił go do pracy na Uniwersytecie Toruńskim.

Pytany o to, czy naruszył „godność profesora” i zasłużył na karę, odpowiedział:

- Czy gdyby powiedział to chłop, to Kosiniak-Kamysz stwierdziłby, że zawieszamy go na jego polu? A gdyby powiedział to maszynista, to mu za karę przyspawamy parowóz do szyn? A profesorowi nie wolno, bo okazuje się że ja uderzam w jakąś godność.  A na pytam, czy godne są plagiaty, za które nikt nigdy nie wyleciał z pracy, a nawet nie odebrano stopni naukowych? Czy godne profesora jest bycie wieloletnim współpracownikiem SB? Czy godne profesora jest pisanie analiz na Zachód, w których fałszuje się wyniki badań?

„Wywiad z chuliganem” jest koprodukcją Radia Poznań i Telewizji Republika. W radiu słuchać można go w każdą sobotę o 16.00, telewizyjna premiera w Republice w niedzielę o 22.30.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl