Premierę zapowiadały dwa utwory „Flary” i  „Hazard”. Pierwszy otworzył niemal natychmiast listę „Polska Viral 50”, drugi spotify’ową listę „Polska Top 50”. Teledysk do  utworu „Flary” z  udziałem nominowanego do  Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego Juliana Świerzewskiego, aktora Teatru Powszechnego, i  Zofii Wichłacz z  „Miasta 44” w  kilkanaście dni przebił 3,5 mln odsłon na  YouTubie.

Klip do  utworu „Hazard” to  rejestracja akcji grafficiarzy w  Lizbonie. Muzycy Steez i  Oskar dostarczyli swoim fanom materiał, który, oceniając po  komentarzach, wyprzedzał ich śmiałe wyobrażenia. Muzycy surowe brzmienia czerpią z  klimatu lat 90. Brudny bit stworzony przez ­Steeza stworzył podatne podłoże do  tekstów Oskara, które nie szczędząc wulgaryzmów, przenoszą nas do nocnych klubów i  życia, z a które, jak sami mówią, nie idzie się do  nieba.

Czy „Ground Zero” zrewolucjonizował rynek? Czy jest jakimś krokiem siedmiomilowym? Chyba nie. Ale z pewnością jest muzycznym wydarzeniem roku, nie tylko w świecie rapu. Trasa koncertowa promująca materiał „Ground Zero Tour” obejmie 12 polskich miast i  wystartuje 5 kwietnia. Bilety oczywiście wyprzedane.