W jednym z odcinków programu telewizji TVN, prowadzonego przez Magdę Gessler widzowie dopatrzyli się komunistycznych symboli na odzieży restauratorki. Niektórzy oskarżają ją o propagowanie komunizmu, za co może spotkać celebrytkę sroga kara

Zgodnie z przepisami prawa, "kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

Sama gwiazda TVN-u tłumaczy, że nie wiedziała, że na kurtce, którą założyła w programie, są komunistyczne symbole. W rozmowie z dziennikarzem Lelum.pl Gessler zapewniała, że nie miała złych zamiarów i zrzuciła winę na szybkie tempo pracy.

 – Jestem przedstawicielka świata kulinarnego, więc proszę mnie nie prowokować pytaniami na tematy polityczne i kurtki, którą założyłam podczas odcinka. Zaangażowanie w jego produkcję i tempo pracy nie pozwoliło mi nawet dojrzeć tego znaku... - broni się Magda Gessler.