Kompromitacja Onetu

  

Właściciele portalu Onet.pl nie przepadają za prawicą, a szczególnie za rządami PiS-u. Podobnie większość jego autorów. Dlatego wszelkie newsy tego medium dotyczące partii rządzącej należy traktować bardzo ostrożnie. W przeszłości portal publikował fake newsy na temat armii, ministra Antoniego Macierewicza i MON-u.

Co z tego, że informacje były niesprawdzone i nieuczciwe? Za to cytowane i to było najważniejsze – dementi wybrzmiewało jakby ciszej. Jednak we wtorek portal niemiecko-szwajcarskiego właściciela przekroczył wszelkie granice, informując, że Biały Dom nałożył sankcje na polskie władze. Zanim Departament Stanu zdementował te bzdury, media totalnej opozycji zajmowały się niemal wyłącznie „sankcjami”. Tu już nie wystarczy wyśmiać portal, trzeba postawić pytanie: kto stoi za fake newsami Onet.pl? Są przecież wymierzone w nasz kraj, nasz interes narodowy, nasze bezpieczeństwo. Komu zależy, by wojska amerykańskie opuściły Polskę? By USA zerwały z nami stosunki dyplomatyczne? By Polska została zmarginalizowana na arenie międzynarodowej? Odpowiedź jest jedna: Rosji. I dlatego trzeba lekceważyć rewelacje Onetu i podobnych mediów, by nie dać się ponieść rosyjskiej narracji.
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts