Dominik Tarczyński o cyrku w wykonaniu Piotra Misiły: Powinien zaistnieć na sali sądowej

/ youtube.com/print screen

  

Poseł Nowoczesnej na antenie TVP Info pochwalił się, że wystąpił do MON o ujawnienie wyciągów z kart kredytowych należących do resortu, aby sprawdzić, czy ktoś nie kupował za ich pomocą… narkotyków. W absurdalne tezy wmieszał byłego rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza. Do zachowania polityków Nowoczesnej odniósł się Dominik Tarczyński. – Powinni zaistnieć na sali sądowej – to jest moim zdaniem rozwiązanie, które będzie odpowiadać ich zachowaniu – powiedział nam poseł PiS.

Misiło podczas programu "Woronicza 17" pochwalił się, że złożył interpelację do Ministerstwa Obrony Narodowej.

Chciałbym się dowiedzieć, czy pan Misiewicz nie kupywał (tak w oryginale – przyp. red.) narkotyków w jednym z klubów nocnych płacąc kartą kredytową
– wypalił poseł Nowoczesnej.

„Pod wpływem jakiej substancji w jego głowie pojawiła się taka myśl?” – zastanawiał się dziś na antenie Polskiego Radia 24 poseł Kukiz’15 Paweł Grabowski.

Poseł Dominik Tarczyński w rozmowie z niezalezna.pl ocenił, że Piotr Misiło będzie osądzony przez społeczeństwo.

To jest człowiek, który jest przypadkiem w demokracji, takie przypadki się zdarzają. Oskarżanie kogokolwiek o płatność kartą za narkotyki, to jest w mojej ocenie absolutne przestępstwo znieważenia, oskarżenia o czyny przestępcze i powinien ponieść odpowiedzialność karną

– powiedział nam poseł PiS.

Jeżeli będzie głosowanie nad jego immunitetem z oskarżenia publicznego, zagłosuję za tym, aby stracił immunitet, ponieważ to jest skandal i powinien ponieść odpowiedzialność. Nie można mówić o każdym cokolwiek nam się chce

– dodał.

Piotr Misiło już wcześniej usiłował zaistnieć. Na posiedzeniu komisji... wszedł na krzesło.

CZYTAJ WIĘCEJ: Poseł Misiło... ten od krzesła, grozi politykowi, który ujawnił film: „Oby było Ci dane dożyć chwili, kiedy odpowiesz przed sądem”

Powinien zaistnieć na sali sądowej – to jest moim zdaniem rozwiązanie, które będzie odpowiadać temu zachowaniu. Są granice prób PR-owych, on tą granicę przekroczył i  jest absolutnym pośmiewiskiem. Dla mnie jest osobą, która powinna odpowiedzieć karnie natychmiast

– zaznaczył poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

6 godzin wspinał się... po wieży Eiffla

/ wikipedia.org/domena publiczna

  

- Mężczyzna, który wspiął się w na wieżę Eiffla, powodując ewakuację wszystkich turystów, pozostawał na niej przez sześć godzin - poinformowały paryskie służby bezpieczeństwa. Do tej pory nieznane są motywy działania śmiałka, który dotarł niemal do najwyższego piętra tej mierzącej 324 metry budowli.

Ewakuowanie 2500 turystów, którzy znajdowali się na wieży Eiffla, rozpoczęło się po godzinie 15:30. Wtedy firma obsługująca obiekt (SETE) otrzymała informację, że pewien mężczyzna, który wszedł normalnie na teren wieży, rozpoczął wspinaczkę po jej konstrukcji, gdy był na pierwszym piętrze.

Przez następnych kilka godzin mężczyzna wspinał się w górę i dotarł niemal do trzeciego piętra, które znajduje się pod czubkiem budowli. Tam czekali już na niego strażacy, wspierani przez policyjną brygadę śledczą i interwencyjną. Ok. godz. 21:30 śmiałek został przekonany, aby oddał się w ręce policji.

Firma SETE poinformowała, że we jutro rano wieża na powrót zostanie udostępniona dla zwiedzających, a pechowcy, którzy zostali ewakuowani, otrzymają zwrot pieniędzy za bilety.

W październiku 2017 r. wszystkich znajdujących się na wieży Eiffla ewakuowano z powodu „obecności na filarze budowli młodego człowieka, który groził popełnieniem samobójstwa”. W końcu policjantom udało się nakłonić go do odstąpienia od tych zamiarów.

Zbudowana z okazji Paryskiej Wystawy Światowej w 1889 r. wieża Eiffla jest jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów turystycznych na świecie. Rocznie sprzedaje się 7 milionów biletów, które pozwalają na wjazd na jedno z trzech pięter budowli.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl