Bezmyślna zemsta byłych szefów stadnin

  

Odwołani przez ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela byli szefowie stadnin Marek Trela i Jerzy Białobok nie odpuszczają. Tym razem starają się robić zamieszanie i protestować przeciwko przeniesieniu aukcji „Pride of Poland” z Janowa Podlaskiego do Warszawy. W swoją wojenkę włączyli polityków Platformy Obywatelskiej.

„Zapomnieli” jednak, że ta prestiżowa impreza związana z pokazem i licytacją koni arabskich ma być jednym z elementów narodowych obchodów z okazji 100-lecia Niepodległości. Ma to zdecydowanie podnieść jej prestiż. Obecni podczas „Pride of Poland” mają być bowiem wszyscy najważniejsi urzędnicy w państwie, od prezydenta przez premiera, a na ministrach i szefach istotnych państwowych urzędów kończąc. Po raz pierwszy ranga tej końskiej imprezy będzie tak wysoka! W Warszawie spodziewana jest czołówka najbardziej wpływowych właścicieli światowych stadnin. Niech Trela z Białobokiem przestaną wreszcie na każdym kroku, w tak bezmyślny i szkodliwy sposób, mścić się za odwołanie ich ze stanowisk.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl