Kokainowa łapówka

  

Śledztwo w sprawie gangu, którego członkowie podawali się za współpracowników służb specjalnych, zatacza coraz szersze kręgi. Prokuratura Regionalna w Katowicach i Centralne Biuro Antykorupcyjne są w posiadaniu informacji wskazujących, że dochodziło do przekazywania urzędnikom państwowym i dziennikarzom łapówek w postaci kokainy.

Ten szokujący wątek jest bardzo delikatny. Śledczy podejrzewają, że niektóre publikacje korzystne dla członków gangu lub jego zleceniodawców mogły powstawać za narkotyki. W tym wątku pojawiają się nazwiska kilku warszawskich dziennikarzy, m.in. znanej dziennikarki, posiadających bardzo szerokie znajomości w kręgach politycznych. Kiedy więc dojdzie do wstrząsu w branży medialnej? Oby jak najszybciej! Nazwiska tych kokainowych pseudodziennikarzy powinny być ujawnione, a środowisko powinno ich wykluczyć ze swoich szeregów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl