Patryk Vega zdradził, o czym nakręci kolejny film

Patryk Vega / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Mój kolejny film będzie opowiadał o międzynarodowym handlu dziećmi - zapowiedział Patryk Vega w rozmowie z Magdaleną Piejko. Cały wywiad z reżyserem "Botoksu" i "Kobiet mafii" można przeczytać w bieżącym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska".

Mój kolejny film będzie opowiadał o międzynarodowym handlu dziećmi. Jego akcja dzieje się w Polsce, Rosji, Stanach Zjednoczonych i RPA. To będzie mój pierwszy film anglojęzyczny z międzynarodową obsadą. Zależy mi na tym, żeby obejrzało go jak najwięcej ludzi na świecie.

- zdradził reżyser w rozmowie z Magdaleną Piejko z "Gazety Polskiej".

Jestem zachwycony sytuacjami takimi jak ta opowiedziana przez znajomą lekarkę. Powiedziała mi, że lekarze, którzy wcześniej wyśmiewali się z żywych płodów w miskach w swoim szpitalu, po zobaczeniu „Botoksu” zaczęli piętnować takie zachowania. Wtedy doszedłem do wniosku, że jednak było warto. Świat stał się lepszy. „Kobiety mafii” to ino czysto rozrywkowe, jednak nie rezygnuję z tematów ważnych społecznie. Jestem filmowcem, podążającym instynktownie za tematami, które niejako same do mnie przychodzą.  

- powiedział.

Więcej na ten temat w piątkowym wydaniu "Gazety Polskiej Codziennie". Całą rozmowę z reżyserem można przeczytać w bieżącym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie

Tagi

Wczytuję komentarze...

Był w celi, gdy doszło do śmierci Dawida Kosteckiego. Mariusz G. dokonał samookaleczenia

zdjęcie ilustracyjne / fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

Mariusz G. przebywał w celi z Dawidem Kosteckim w chwili jego śmierci. Teraz dokonał samookaleczenia, jednak jak informuje rzecznik dyrektora generalnego Służby Więziennej, ppłk Elżbieta Krakowska, nie była to próba samobójcza. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę.

Z informacji, jakie przekazała Polskiej Agencji Prasowej rzecznik prasowa dyrektora generalnego Służby Więziennej ppłk Elżbieta Krakowska wynika, że Mariusz G. celowo skaleczył się w przedramię. Chwilę po tym incydencie udzielono mu pomocy medycznej. Krakowska podkreśla, że nie była to próba samobójcza. Mariusz G. przebywał w jednej celi z Dawidem Kosteckim w dniu, w którym Kostecki popełnił samobójstwo.

[polecam:https://niezalezna.pl/283542-tajemnica-smierci-dawida-kosteckiego]

Według informacji do których dotarła Polska Agencja Prasowa, do samookaleczenia doszło po rozmowie z partnerką Mariusza G. Kobieta miała mu m.in. powiedzieć, że przez to, co dzieje się wokół sprawy Dawida Kosteckiego "nigdy nie wyjdzie z więzienia".

Mariusz G. w rozmowie z psychologiem miał także powiedzieć, że jest załamany tym, co się dzieje w związku ze śmiercią Kosteckiego, miał się także bać, że zostanie posądzony o jego zabójstwo.

Te informacje częściowo potwierdza Służba Więzienna.

Jak poinformowała ppłk Elżbieta Krakowska, G. rzeczywiście rozmawiał ze swoją partnerką.

[polecam:https://niezalezna.pl/282418-samobojstwo-w-celi-nie-zyje-piesciarz-dawid-kostecki]

- Później tłumaczył psychologowi swój czyn załamaniem nerwowym z powodu medialnych doniesień, które sugerują jego udział w śmierci Dawida Kosteckiego.

Zdaniem Krakowskiej, G. uważa to "za nagonkę, której ulegają jego bliscy, co doprowadziło do poważnych problemów osobistych".

Mariusza G. objęto wzmożoną opieką wychowawczą i psychologiczną.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl