Faktami w kłamstwa

  

Trzeba bardzo stanowczo reagować na kłamstwa, które mają na celu pokazanie Polski jako państwa ksenofobicznego, antysemickiego i nacjonalistycznego. Nie można się wdawać w awantury i pyskówki, ale należy pokazywać prawdę. Sposób na to jest bardzo prosty: podawać fakty.

Mamy raport nt. antysemityzmu w krajach UE opracowany przez Agencję Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA). Z danych z lat 2006–2016 jednoznacznie wynika, że najwięcej incydentów na tle antysemickim zarejestrowano w Niemczech – 1468. Drugim krajem była Wielka Brytania z 1308 przypadkami. Kolejne to Austria (477), Holandia (428) i Francja (355). W Polsce zanotowano w tym czasie 101 tego typu zdarzeń i co ważne – ta liczba systematycznie spada. Kolejne kłamstwo dotyczy przekazu mediów sprzyjających totalnej opozycji, że Stany Zjednoczone są niemal na granicy zerwania stosunków z Polską, a mają o tym świadczyć protesty Żydów. A przykładem tego ma być kłamliwy i oszczerczy filmik wyprodukowany przez bostońską Ruderman Family Foundation, znaną ze wspierania amerykańskich Demokratów i ataków na Donalda Trumpa. Tak więc zamiast wchodzić w nurt kierowany przez rosyjską agenturę, blokujmy w internecie tego typu „dzieła” i pokazujmy prawdę.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts