Producentka "Fridy" popełniła samobójstwo. Wszystko przez Weinsteina?

Odgrywająca tytułową rolę we "Fridzie" Salma Hayek jest jedną z kilkudziesięciu aktorek, które oskarżają Weinsteina o molestowanie / mat.pras.

  

Związana zawodowo z Harveyem Weinsteinem Jill Messick popełniła samobójstwo. Rodzina producentki twierdzi, że Messick nie wytrzymała presji będącej efektem nagonki związanej z akcją #MeToo.

Kilka dni temu aktorka Rose McGowan opublikowała na Twitterze wpis, w którym oskarża kolegów i koleżanki z branży o brak reakcji na molestowanie przez Weinsteina. Aktorka została przez niego zgwałcona w 1997 r. podczas festiwalu Sundance, a za organizację spotkania McGowan i Weinsteina miała odpowiadać właśnie Messick, ówczesna menedżerka aktorki. 

Zdaniem rodzinny Jill Messick, nieprecyzyjne oskarżenia McGowan i skandal, w który producentka została wciągnięta, sprawiły, że Messick nie wytrzymała presji i popełniła samobójstwo. Jill Messick pracowała jako producentka wykonawcza w studiu filmowym Weinsteina od 1997 do 2003 roku. Była zaangażowana m.in. w produkcję filmu "Frida" z Salmą Hayek, która również jakiś czas temu oskarżyła Harveya Weinsteina o napastowanie seksualne.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Filmweb

Tagi

Wczytuję komentarze...

Przewaga PiS nad Koalicją Europejską się zwiększyła! Oto NAJNOWSZE wyniki sondażowe

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

PiS wygrywa wybory z poparciem 43,1 proc., drugie miejsce zajmuje Koalicja Europejska z poparciem 38,4 proc. - wynika z sondażu tzw. late poll Ipsos, podanego ok. północy przez stacje telewizyjne.

W myśl sondażu pięcioprocentowy próg przekracza także Wiosna (6,7 proc.) i Konfederacja (6,2 proc.). Pozostałe komitety nie przekraczają 5-procentowego progu. Zgodnie z tym sondażem PiS uzyskuje w Parlamencie Europejskim 24 mandaty, Koalicja Europejska 22 mandaty, a po 3 mandaty Wiosna i Konfederacja.

Tzw. late poll to wyniki sondażowe z późniejszej godziny niż podane o 21 sondaże exit poll. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl