Najnowszy numer „Gazety Polskiej” już w kioskach! W tygodniku m.in. o „polsko-izraelskim wstrząsie”

  

Od dziś w kioskach dostępny jest najnowszy numer tygodnika „Gazeta Polska”. W nim m.in. artykuł Tomasza Sakiewicza „POLSKO-IZRAELSKI WSTRZĄS”, Katarzyny Gójskiej „Do przyjaciół ŻYDÓW”.

Od dziś w sprzedaży dostępny jest najnowszy numer "Gazety Polskiej".

W nim:

  •     Tomasz Sakiewicz "POLSKO-IZRAELSKI WSTRZĄS"
  •     Katarzyna Gójska "Do przyjaciół ŻYDÓW"

A ponadto:

  •     Grzegorz Wierzchołowski "ROSYJSKIE SZACHY W AUSCHWITZ"
  •     Piotr Nisztor "TAJEMNICE przebierańców ze służb"
  •     Dorota Kania >RESORT w „Służbach specjalnych”<

 

 
Od najbliższego numeru w tygodniku „Gazeta Polska” znajdzie się nowy dział – „Polski Przedsiębiorca". Partnerem Cyklu Polski Przedsiębiorca jest PKO Bank Polski.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pociąg Moskwa-Nicea zawieszony

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Ministerstwo transportu Rosji poinformowało o zawieszeniu od 4 marca pociągów z Moskwy do Nicei we Francji. We Włoszech, gdzie jest najwięcej w Europie przypadków zarażeń koronawirusem, pociąg zatrzymuje się m.in. w Weronie, Mediolanie i Genui.

Resort zakomunikował, że połączenie kolejowe będzie zawieszone do odwołania, w ramach szerszych środków mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa w Rosji.

Oprócz Włoch, pociąg przejeżdża przez Białoruś, Polskę, Czechy, Austrię i Monako. Linia obsługiwana jest przez spółkę podległą Rosyjskim Kolejom Żelaznym (RŻD) i kursuje raz w tygodniu, odjeżdżając z Moskwy w czwartki, a z Nicei w niedziele.

We Włoszech do 14 wzrosła liczba zgonów w wyniku epidemii, a liczba osób zarażonych nowym koronawirusem do 528 - poinformował wcześniej włoski szef Obrony Cywilnej i rządowy komisarz ds. kryzysu, Angelo Borrelli. Na całym świecie koronawirus zabił już ponad 2,7 tys. osób, a liczba potwierdzonych przypadków zarażenia wynosi około 80 tys., w zdecydowanej większości w Chinach. Wirus rozprzestrzenił się w ponad 50 innych krajach.

3 lutego zostało zawieszone połączenie kolejowe między Rosją a Chinami. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts