Wojciech Cejrowski powiedział, co myśli o Tusku. Tak ostro jeszcze nie było!

Szerokim echem odbił się tweett Donalda Tuska, który – jak się okazuje – wykorzysta każdą okazję, by uderzyć w polski rząd. Spośród wielu gorzkich słów, które padły w kierunku "króla Europy", te są chyba najostrzejsze. – Jeśli chodzi o wpis Donalda Tuska to tak się zachowuje świnia. Podczas wojny było takie powiedzenie: tylko świnie siedzą w kinie – to jest właśnie rodzaj takiej świni – powiedział Wojciech Cejrowski w rozmowie z Michałem Rachoniem w programie "Minęła 20" w TVP Info.

Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Wojciech Cejrowski w programie "Minęła 20" rozmawiał z prowadzącym Michałem Rachoniem między innymi o napiętych w ostatnim czasie stosunkach Polska-Izrael.

Swoje "5 groszy" w tym temacie dorzucił dziś przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Nawet w tak ważnym dla Polaków momencie nie był w stanie powstrzymać się od ataku wymierzonego w rząd Prawa i Sprawiedliwości. 

W swoim wpisie Tusk twórców nowelizacji ustawy o IPN karzącej za zakłamywanie historii, oskarżył o propagowanie sformułowania o "polskich obozach".

Wojciech Cejrowski podsumował Tuska krótko i dosadnie.

Jeśli chodzi o wpis Donalda Tuska to tak się zachowuje świnia. Podczas wojny było takie powiedzenie: "tylko świnie siedzą w kinie" – to jest właśnie rodzaj takiej świni
– powiedział na antenie TVP Info.

Cejrowski wyraził też nadzieję, że polscy wyborcy zapamiętają sobie zachowanie Tuska na wypadek, gdyby wystartował w przyszłości w wyborach prezydenckich.

To jest świństwo grubszego kalibru. Chciałbym, żeby Polacy sobie to zapamiętali jak on będzie startował w wyborach prezydenckich. To jest obrzydliwe zrobić coś takiego Polsce. Plucie na matkę, nawet jeśli matka jest pijaczką i bije własne dzieci, to nie pluje się publicznie na własną matkę. Nie robi się tego 
– zaznaczył.

 

Źródło: TVP Info, niezalezna.pl

#Izrael #Polska #Wojciech Cejrowski #Donald Tusk #świnia

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo