Zestawia Polskę z nazizmem! Lider KOD-Kapeli zamieścił na profilu "polską swastykę"

Swastykę z liter PL zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych Konrad M., znany jako lider KOD-Kapeli. Kilka miesięcy temu M. został skazany na 6,5 roku więzienia za handel kobietami.

Facebook/Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

Oto, co w reakcji na spór polsko-izraelski o nowelę ustawy o IPN zamieścił Konrad M. To krążąca po mediach społecznościowych swastyka z literek PL, z dopiskiem "kompleks" - sugerująca w obrzydliwy sposób powiązania Polski z nazizmem:

Konrad M. znany jest od 2015 r. jako lider zespołu wokalnego KOD-Kapela występującego podczas wydarzeń Komitetu Obrony Demokracji. To właśnie M. stworzył też ze swoją grupą nieoficjalny hymn KOD: kiczowaty, zaaranżowany na syntezatory „Czarny walc”. Konrad M. witał też w kwietniu 2017 r. Donalda Tuska, gdy ten przyleciał do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze.

W czerwcu 2017 r. M. został skazany przez Sąd Okręgowy w Krakowie na 6,5 roku więzienia za kierowanie grupą przestępczą zajmującą się handlem kobietami. Zarzuty śledczych dotyczyły handlu ludźmi, sutenerstwa i działania w zorganizowanej grupie przestępczej, która w latach 2004-2006 zwerbowała blisko 100 kobiet i zmuszała je do pracy na terenie Włoch i Grecji w nocnych klubach dla mężczyzn.

Według prokuratury na czele grupy zajmującej się handlem kobietami stał właśnie Konrad M., który za pośrednictwem ogłoszeń w mediach oraz przez internet oferował kobietom dobrze płatną pracę w charakterze hostess, reklamujących alkohole w renomowanych restauracjach, znajdujących się w atrakcyjnych miejscowościach we Włoszech i Grecji. Dopiero na miejscu kobiety dowiadywały się, że ich praca będzie polegała na świadczeniu usług seksualnych. 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Konrad M. #KOD-Kapela

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo